Arkadaşlar kilo ve hacim ürünleri arasındaki fark nedir?

hacim kas olarak hacim mi aldırır kilo da çok zayıf insanlara kas yapmadan kilo mu aldırır farkı anlamadım bilgisi olan arkadaşlar açıklayabilir mi?
lütfen zararlı işe yaramaz falan filan gibi cevaplar atmayın

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• en basıtınden sana şöyle anlatayım.. çok zayıf ve yeterınce kalori alamayan arkadslar için gainer yani kılo aldırıcı yuksek kompleks karbonhıdrat tozu onerılır. gainer yaglandırabılıyor zira kalorisi cok yuksek.. kilo ıcın bunu soyleyebılırz.. hacim işi çok farklı.. hacim olarak kas kütlesinin arttırılması demektir en iyi örenk ise creatin dir.. yaglanmadan kas kütlesinin arttırlması olaydır ki en çok zor olan yıllarca emek verilmesi gerekendir.. işin özü budur zaten

0|1
    0|0
  • Kardeşim yağ kütlesi olarak kilo alırsın önce zayifsan sonra vücudun fit olsun diyorsan iyi beslenme ile kas yapmaya başlar hacim kazanirsin gün gün kilo olursun şolum solum 70 kilo olan adam kilo gözüküyorsa bu adam hacimle kilo alırsa 80 kiloda olsa güzel durud

0|1
    0|0
    • 2ay

zaten 5 aydır spor yapıyorum ve diyet yapıyorum 10 kilo verdim ama şu an kas kütlesi artırmam lazım

• 2ay

O zman ağır çalışma lazım be iyi beslenmen hacim kazanirsin bol protein = kas

Yükleniyor...