Tenis kursu hakkında

Merhaba ben 18 yaşındayım biraz kılo fazlam var 163 boyum 69 kiloyum 2 haftasa sonra spor'a başlıyacağım ayrıca tenis kurşuna gitmek istiyorum acaba yaş olarak geç mi kaldım birde kilolarım yüzünden rezil olur muyum tenis oynayan var mı bilgi verebilir mi teşekkürler :)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• sharapova gibi ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• al sana benim hikayem. 16 yadinda vasladim. 183 boyundaydim , kiloluydum 108 kg. tenise asiktim. surekli oynadm. ve daha 2. senemde perfirmans takimina alindim. turnuvada ilce sampiyonu oldm. ve sonra kilolar gitti. kadli bir cocuk oldum ve.diyorum kilolu olmak ne kdr kotu birsey. asla pes etme. ztn hocan der yaparsin ya da biraz zor gibi. nereyi gitmeyi dusunuyorsun ?

0|0
    0|0
  • pro zor

0|0
    0|0
  • hm bu yaşta tenise başlasanda çok gelişiceğini sanmıyorum gerçi ben 13 yasında basladım ama şuan kendimi iyi görüyorum belli olmaz

0|0
    0|0
  • profesyonellik olarak diyorsan biraz geç kalmış olaiblirsin

0|0
    0|0
  • profesyonellik için çok geç tabi :) ama hareketli güzel bir spor. sağlam idman gerektirir. işe yarar. başarılar :)

0|0
    0|0
  • Sanada merhaba kardeşim Ankara beştepe de Gençlerbirliğinin yeri var onun hemen dibinde bir tenis kursu var diye biliyorum bir git görüş istersen

0|0
    0|0
  • 40 yaşında tenise başlayanlar var. profesyonel olarak oynıyacaksan kilo vermelisin.

0|0
    0|0
  • Seni tenise değil güreşe yazdiralim bence

0|0
    1|0
  • bir maria şarapova değil

ve asla öyle olamacak

0|0
    1|0
  • 18 yaşındasın ve daha geç mi başladım diye soruyosun. :D kendini çok büyük sanma :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 18 yaşındasın geç değil tabi profesyonel düşünmüyorsan.yani kursa gidip kurallarını öğrenip oynarsın.

0|0
    0|0
  • Bende 18 im dogal yollardan kendini fit tut ama sakın diyet falan yapma. vücudumuz gelişme döneminde onun önünü kesme dediğin gibi sporlarla vucudunu sıkı tut sarkık olmasın .. bende aynı dertten yakınıyorum ama dediğim gibi diyete falan basvurma , plates öneririm sıkılasırsın ben yapıyorum

0|0
    0|0
  • Kiloların yüzünden rezil olmazsın elbette çünkü tontiş tontiş teyzeler bile gidiyor , teyzelerin tenise başladıktan bi' kaç gün sonra ''Kız Mualla ,göbek möbek kalmadı eriyiverdi '' gibi muhabbetlere bi'çok kez şahit olduğumu bilirim .Yorucudur ama zevklidir ,tadını çıkarmaya bak :)

0|0
    0|0
  • hobi olarak oynarsın ya nolcak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...