Ne yapıyorsun bir anlasam..

Diyelim ki çocukla aynı sınıftasın.sen bütün gün onu izliyosun ama o ne senin farkında ne de sınıftaki diğerlerinin. böyle çok konuşmayan birinin amacı ne olabilir sizce. Özellikle erkekler cevap yazsa iyi olur ;) lütfen hemen yazın arkadaşım delirmek üzere.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• adam aşmış , başka yerde bir sevdiği olabilir ve o arkadışını sevmiyor olabilir zorunda mı ? adam haklı gündemde

0|0
    0|0
    • sevdiği olabilir doğru ama arkadaşımla olan kısmına katılmıyorum. o zaman kimseyi sevmiyo :D daha tanımadan bide :D

• iyi geceler sana aradığın cevap bende değil

• iyi geceler

• söylemem)) çatla

0|0
    0|1
    • ya söyle ama valla düşüne düşüne şey olduk :D

• beni hiç tanımıyorsunuz , nerden biliyorsunuz ki benim hak edip etmediğimi ?

• Her insan yaradılışında Bedeninde Ruhunda kötülük diye birşey yoktur tamamiyle saf ve nefsi duygulardan arındırılmış bir şekilde tertemiz bedenine tertemiz bir ruh üflenir sonrasında dünyaya gönderilir Dünyanın nimetlerinden nasıl faydlandıgı bireysellikten itade kitlesel toplumsal etkenlerdir nefs konrolne direrse birtakım değişiklikler olur görsel olarak bedeninde Sizi tanımama gerek yok ben insanlıgı ve varoluş evrelerini biliyorum siz kötü değilsiniz sadece toplum içinde birtakım bedensel

• Kimseyle çıkmayı düşünmüyordur. İdealleri var bırak okucak çocuk :)

0|0
    0|0
    • hahaha :) valla derslerden çok kopuk , sadece yoklama gerektirenlere geliyor :) bütün gün de oyun oynuyor internette :D

• biraz gizemli olayım da kızların ilgisini çekyim diye düşünüyodur

0|0
    0|0
  • işte cool ve gizemli görünmeye çalışan asosyal / ezik bir zibidi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...