Dünkü oynanan Türkiye-Ukranya maçındaki Cenk'in pozisyonu sizce penaltımıydı? Görüşleriniz neler?

Dünkü oynanan Türkiye-Ukranya maçındaki Cenk'in pozisyonu sizce penaltımıydı? Görüşleriniz neler?Ne yalan söylüyüm banada pek penaltı gelmedi :(

• Penaltıydı
    25% (1)23% (3)24% (4)Oy Ver
  • Penaltı değildi
    75% (3)77% (10)76% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Penaltı ile uzaktan yakından ilgisi yok. Zaten yorumcuda cenk penaltıyı aldı dedi açıkca...

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Değildi. Cenk rakip kendisine müdahale ediyor diye yere atladı, hakem de düşmesine mi yoksa rakibin tutmasına mı penaltı verdi anlamadım.

Ama bana sorarsan öyle penaltı olmaz.

Cenk'e bir kere pozisyon geldi onda da iyi vurdu ama direkten döndü.

Maçta varlık gösteremeyince Burak Yılmaz'a bağlamayı bırakması lazım.

0|0
    0|0
  • Verilmeyen penaltıya saysınlar, merak ettigim olay şu gizli? Bu penaltıyı sevmediğin cenk değil de senin takımından biri alsa boyle soru sorar miydin ya da senin takiminin ligde haksiz kazandığı bir penaltı olsa? Mesela bu işin kralını onlarca defa yapan Burak?

0|0
    0|1
    • 2ay

biri daha yazmış ama öyle bir mantık yoktur futbolda bu çağ dışı bir görüştür :D
      merakını gidereyim haksız penaltıyla maç kazanmak beni mutlu etmez, koşsun etsin yırtısın sahayı adam gibi oynasınlar ama yenilselerde sorun etmem, böyle bir soru sorardım çünkü olay soruya muhtaç bir olay

• 2ay

Ben hicbir gsliden burada burak niye haksiz penaltı kazanıyor diye soru sordugunu görmedim daha sen yeni mi katıldın :)

• 2ay

burakta atıyordu kendini yalan yok yani

• Hakem o şekil penaltı olup olmadığını görmesi biraz zordu. Cenk bravo resmen penaltıyı aldı. Penaltı almakta öyle kolay değildir arkadaşlar bu tür şeyler için futbolcular özel olarak hakemi aldatma anteramanı yapıyor penaltılar için.

0|0
    0|0
    • 2ay

pozisyona biraz uzaktı önü tam açık edğildi karamboldu gerçekten ve haklısın bazı özel futbolcular cenkte buna dahil buna biraz çalışıyorlar :))))

• penaltı değildi ama verilmeyen penaltımıza saysınlar

0|0
    0|1
  • Haksız bir penaltıydı.

0|0
    0|0
  • değildi

0|0
    0|0
Yükleniyor...