Bana yaptıklarının bedelini nasıl ödetebilirim

merhaba arkdaşlar yıllar bana cektirmedigi ızdırap kalmadı eski kız arkdasımın elinden geleni yaptı şimdide gitti savcılıga başvurdu canımı yakmak için elinden gelen herşeyi yaptı daha olmadı gitti şikayetci oldu benden savcılıkta bende yaptıklarının cezası yanına kalmaması için gittim 4 ayrı şikayette bulundum ve numaramı da degiştirdim acaba onun canı yanarmı cayır cayır yansın istiyorum intikamım kalsın istemiyorum...daha fazla acı cekmesi için ne yapmam gerekli şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah'a havale et kardeş.. Eğer gerçekten masumsan, günahın alınmışsa, boşa canın yanmışsa bir şekilde karşılığını bulur. İntikam peşine düşmek gerçekten hoş değil. Ben de çok acı çektim, anam ağladı deyim yerindeyse. Ama gönlüm el vermedi yine de, Allah'a havale ettim sadece. Her seferinde de pişman olup özür dilediler.

0|0
    0|0
    • ya kız sorunlu bir dedigi bir dedigini tutmuyo binlerce msn acarak msn ekliyo üstüne üstlük gittiler davacı oldular benden hiç tanımadıgım kişiler benden bende gittim 4 ayrı savcıya şikayet dilekcesi yazdım verdim ve numaramıda degiştirdim peki onun canı yanarmı şimdi

• Bir de dediğin gibi seni seviyorsa zaten umursamaman daha çok yakar canını. Boşvermekle en doğru şeyi yaparsın bence.. Hakkınızda hayırlısı olsun, ben kaçar.. İyi geceler kardeş.

• zaten allah onun belasını vermiş geceleri uyuyamıyormuş ciddi proplemleri varmış asırı derecede kilo kaybı varmış yalan söyledim evliyim dedim ona beni rahat bırak dedim 2 cocugum var dedim oda sen evli falan degilsin dedi demekki hala içinde bişiler var ya da sanırım senin dedigin gibi cok canı yanmış olmalı bunun

Erkekler Ne Diyor 1

• dostun olay ne ne diye vermiş seni savcılığa suçlaması ne

0|0
    0|0
    • hakaret ve tehtit etti diye kısaca beni oyuna getirdi meger oymuş bana yapmadıgı hiç bişi kalmadı şimdide bu darbeyi vurdu bende 4 ayrı savcıya şikayet dilekcesi yazdım verdim ve numaramı degiştirdim acaba canı yanarmı onun

• çok hukuki bir bilgim yok dostum açıkçası. avukat bir yakının varsa onunla birlikte hareket etsen daha iyi olacak. ama onay geçtiyse savcı ifade alır diye biliyorum.

• sanırım her şikayette bulunan kişi savcı karşı tarafı cagırır herhalde sonucta şikayet var ortada cagırır diye düşünüyorum

Yükleniyor...