Bir öyle bir böyle anlayamıyorum

Arkadaşlar ben geçen yıl liseden mezun oldum. Tarih hocamla aram okuldada iyiydi hatta öğretmenim gibi değil abim gibi görüyodum onu. Ama o biraz fazla yakın davranıyodu. Millet sürekli beni uyarıyodu ama ben onların fesat olduğunu düşünüyodum. Sonra bendede bir bağ oluştu. Geçenlerde konuşuyoduk saat baya geç olmuştu hoca bana senden gelen herşeye razıyım bir tebessümle gel bana falan dedi, sen hayırlı bir kızsın Allahtan hayılı bir kızı eş olarak istiyorum bilmem anlatabildimmi dedi. Bugün kandil diye mesaj attım sanki konsolosluktan cevap geldi okadar resmiydiki hemen sağol Allaha emanet ol dedi kapadı. Hep böyle yapıyo bir gün çok samimiyse uzun süre yüzüme bile bakmıyo. Amaç ne ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senden hoşlanmış olabilir ama kendini frenlemeye çalışıyo uzak durmaya çalışıyo işte senden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• etki tepki yapıyo erkek dergilerini fazla okumuş :D

0|0
    1|0
  • Adam geri çekme taktiğini uyguluyor. Dikka et riskli bir yöntemdir. Hamile kalabilirsin.

0|0
    1|0
  • Seni tadina bakip birakacak i.ne.

0|0
    1|0
  • Amacı başka onun uzak dur bence. (Herkese eksi vermişsin banada ver)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Aynı uyarıyı bizde yapalım dikkat et

0|0
    0|0
  • kafasının karışık olması bana kalırsa

0|0
    0|0
  • bence orgazm anında samimi.. diğer anlarda tın...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• uzak dur derim.ben de bir öğretmenim ve öğretmeninle bu tür diyaloglara girmekten kaçın sana ne tavırla yaklaşırsa yaklaşsın prim verme.olan sana olur.öğretmeninin tayini çıkar gider.eğer olay hiç olmayacak yerlere varırsa herkes seni hatırlar onu değil.

0|0
    0|0
  • Uzak durmanı tavsiye ediyorum bencede kendini frenliyor olabilir ama senin en küçük adımında veya çaresiz bir anında gelecektir

0|0
    0|0
  • bence bir gün duyguları tavan yapıyo dökülüyo sana karşı,bigün de mantık önde geliyo geri çekiyo kendini.kafası karışık

0|0
    0|0
  • ilk büyük adımı senin atmanı bekliyor daha sonra seni kullanıp atacak ve ilk sn geldin diyecek benimde başıma geldi dikkatli ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...