Bence gelecek 10 yılların kadrosu oluşturulmaya çalışılıyor. Fatih Terime destek olmak lazım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bence gelecek 10 yılların kadrosu oluşturulmaya çalışılıyor. Fatih Terime destek olmak lazım. Siz ne düşünüyorsunuz?Bence gelecek 10 yılların kadrosu oluşturulmaya çalışılıyor. Fatih Terime destek olmak lazım. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Katılıyorum destek şart
    33% (2)41% (9)39% (11)Oy Ver
  • Katılmıyorum bıraksın artık
    67% (4)59% (13)61% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Gelecek on yılın kadrosunu falan oluşturduğu yok, takımı komple kendi egosuna laf edemeyecek oyuncularla dolduruyor.

Adam Ozan Tufan ve Mehmet Topal ikilisini 4-4-2'nin ortasında Ukrayna'ya karşı oynatıp, Hakan Çalhanoğlu'nu sol kanada koyuyor, prensi Emre Mor da sağda.

Peki çok basit bir şey olan 'Bu takım nasıl oyun kuracak' sorusuna kafa yoruyor mu? Hayır. 'Uzun oynasınlar, çalımla, duran topla gol atarız.

Böyle bir futbol mantalitesi mi var?

Arda'yı 6 aydır maç oynamazken milli takıma çağırdı, ama kimbilir hangi sebepten atıştılar diye almıyor takıma, Selçuk İnan iki senedir vasat performans gösterirken Euro 2016'daydı, onun yerinde oynaması gereken Oğuzhan'ı kaybolduğu forvet arkasına koydu, sanki Oğuzhan geçen sezon orda çok iyi oynamış gibi, Çalhanoğlu'nu sağ, Arda'yı sol kanat yaptı ve bu şekilde Euro 2016'da başarı hedefledi lan bu adam.

bir ara Arda'yı forvet oynatmaya çalışıyordu

Sonra ne oldu, bir atıştılar Arda takımda yok, hem de çok formdayken.

Senelerdir en kötü halinde bile oynat, ondan sonra en iyi zamanında oynatma, böyle birşey yok.

Dünya'nın en iyi oyuncu havuzlarından birine sahip, orta sahası, kanatları falan yetenek kaynıyor, elbette bir Belçika seviyesinde değil ama kesinlikle her turnuvaya katılabilecek, hepsinde grupları falan çok zorlanmadan aşabilecek bir jenerasyon var.

Ama iş bilmez, kibirli, özeleştiriden muaf bir adamın elinde mahvoluyor.

0|1
    0|1
    • 2ay

bir cevap altında bir çok konuya değinmişsin katıldığım noktalar var sana ama yinede bir yenilenme çabası görüyorum artık biz futbolseverlerinde ya da bazı futbolseverlerin bazen gs den gelen kimliği bazen kişisel duruşundan dolayı duydukları antipatiyi bir kenara bırakıp mevzuyu değerlendirmesi gerekir ama insanlarında terimin geçmişini şu an ki milli takım kimliğinden ayırmakta zorlanıyor bunu futbolseverler olarak aşmamız lazım

• 2ay

Bırak allasen, on senedir aynı goygoy, adamın oynattığı futbolda ben zerre kadar ışık görmüyorum, balına Euro 2016'ya gitti rezalet futbola rağmen, zerre kadar da üstüne birşey koymuyor.

• Katılmıyorum gelecek on yılda iyiye gitmemiz için altyapıda hangi projeleri tasarlamış. Almanya olmasa oymayacak oyuncu yok..

0|0
    0|1
    • 2ay

senin katılmadığın kısmada ben katılmıyorum :D
      ülke olarak proje ülkesi veya altyapı ülkesi değiliyiz zaten böyle beyinler yok çünkü türkiyede ama şunu demek lazım gençler ile yeni bir kadro deneniyor ben onu gözlemliyorum artık 30 üstü futbolcular tasviye edilecekgörünen o gibi sanki

• Hakan Balta Olcay Şahan'ı da çıkarsın takımdan

0|0
    0|1
  • Milli takımımızın geleceği çok parlak bu çocuklar çok genç. Emre ve Enes 19, Kaan ve Ozan 21, Tolga 24 yaşında. Sanki ümit milli takım gibi. Bunlar yakın gelecekte muhteşem olurlar.

0|1
    0|1
    • 2ay

ümit milli kısmına katılmıyorum ama hedef 2018 dünya kupası değil tabiy ki bunuda ıskalamamaya çalışacaklar ama gelecek kadrolar oluşturulmaya çalışılıyor benim gördügüm bu ve fırsatta vermeliyiz yani biri bunu yapmalı sonçuta nereye kadar eski bilindik oyuncularla nereye kadar gidilir ki yenilenme şart yani

Yükleniyor...