Abiler, ablalar bir yorum alayım sizden?

Merhaba arkadaşlar.. Şimdi bu sorum size saçma gelebilir ama ben çok merak ettim ve baya kafayı taktım buna bugün. Geçen gün kafede otururken önümdeki masada oturan çocukla sürekli göz göze geldik.. İster istemez arkadaşımla konuşurken gözüm kaydı başlarda, onun da baktığını farkedince hoşuma gitmedi değil.. Ama sonra yanıma çok samimi bir arkadaşım geldi çocuk şakalaşırken bana sarıldı falan.. Sanırım bakıştığım çocuk yanlış anladı. :) Tavrı değişti sonra, pek bakmadı falan.. Neyse kısa keseyim. Aradan 2-3 gün geçti ve ben bugün aynı çocukla karşılaştım yolda yürürken, çocuk yanımdan geçerken gözümün içine baktı resmen.

Soruya gelirsek... Erkekler bu gibi durumlarda ne düşünür? Yani "Aman baktım, geçti gitti." durumu mu olur? Biz kızlar ya da en azından ben çok önem veririm birinin bakışına. Sizde durum nasıl? Çocukla karşılaşma ihtimalimiz yüksek de ondan bu merak. :)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Herkese mavi boncuk dağıtırz:)

0|0
    0|0
    • kolay gelsin size :) aldığınız ah'ları kimlere dağıtacaksınız bakalım. :p

• Bakmakta mı yasak:)

• bakmak yasak değil de her baktığına bir boncuk veriyosan o iş zor. :p

Erkekler Ne Diyor 8

• şimdi iki seçenek var

1.çocuk senden hoşlanıyor ve seni etkilemeye dikkatini

çekmeye çalışıyor

2.çocuk seni düşürmeye çalışıyor

yorum senin

0|0
    0|0
  • git o çocukla evlen hemen, demekki efendi çocukmuşki yanında erkek olan bir kıza bidaha bakmamış ;)

tabi sonra yolda karşılaşınca bikere daha şansını denemiş ama yine de yanında erkek varsa bir bayana bakmamak iyidir ;)

0|0
    0|0
    • evet ben de takdir ettim. :p belki ben de karşılık verdiğim için sevgilim olmadığını anlamıştır diye düşünüyorum.. çok da hoş çocuktu be, şansımı.. :))

• Aynı kafeye gidiyor sanırım hep.. Bugün de o yol üzerinde karşılaştık çünkü. :) inşallah.. teşekkürler tekrar..

• rica ederim ;)

• erkekler iş olsun diyede yapar hiç senı beyenmesede

sevindirik moduna sokmak için de yapar

0|0
    0|0
  • erkekler bence bu tip durumları takmazlar.. aaa kız güzelmiş diye 2 dakika ortamda ise bakar yoksa bakmaz. sana 2 dk bakmıştır. sonra karşılaştığında yine başka biri niyetine bakmıştır. Seni hatırlamamıştır bence.

0|0
    0|0
    • hatırladığına eminim, şaşırdı çünkü. :)

• o zaman tekrar gördüğü için mutludur sadece :D

• Pek umursamam.

0|0
    0|0
  • Yok ya hoşlandıysa bile sizi samimi görmüşya adım atacağı varsada atmaz

0|0
    0|0
    • ya tavrının değiştiğini farkettiğim anda arkadaşım olduğunu belli etmeye çalıştım ama gürültülü ortam sonuçta, konuşmaları duyamıyor. arkadaşım da biraz gıcıklığına abarttı olayı. göte geldi aşkımız :p

• yaptığın yakıştırmalardan belli :D

• Öylesine yazdım öyle olaylarla karşılaşmadım hiç acemiyikk ;D

• muhtemelen şu an aklında değilsindir o.o

0|0
    0|0
  • özet geç mk

0|0
    0|0
    • okuma lan o zaman dingil

• gölge etme o zaman kardeş.

• uzatma

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir kafe klasiğii...

0|0
    0|0
  • aranızda sevgili gibi bir durum olursa olur böyle boş boş dusunup guzel beynını yormaaa

0|0
    0|0
    • demek olursa olur ya.. çok etkileyici :D ben de kafa patlatıyorum burda.. tövbe tövbe ya :)) arkadaşım erkeklerin bu olaylara bakışını merak ettim, çocuğun peşine düşmedim henüz.

• Amacım dalga geçmek değil de.. konuyu açarken de yazdım zaten, 2 gördüm diye çocuğa aşık olacak değilim. sadece merak ettim ben böyle düşünüyorum bu konu üzerinde ama erkekler nasıl bakıyo bu duruma diye. yani gelip de aşk acısı çekiyomuşum gibi yorma böyle düşüncelerle kendini demen tuhaf geldi. :) neyse teşekkür ediyorum yorumun için.

• rica ederımm

Yükleniyor...