Ayda 79 TL fitness için pahalı mı?

Fazla kiloların var ve fitness A yazılmak istiyorum 79 TL dediler. Antalya da bu yer. İyi mi sizce?

Güncellemeler:
1ay Öğrenciye bu fiyat

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• salonuna göre değişir salon iyi ise fiyatı gayet iyi.. kilo vermek için gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• normal sayılır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İyi de. 6 ay 3 ay komple yap daha çok indirim yapiliyor

1|0
    0|0
    • 1ay

Ama o kadar nakitim yok 2. aya yapacağım ama onu

• Fİtnes gitme ögrenci filan hikaye ben gittim ayda 60tl di yok böyle birşey leş gibi koku milletin ter kokusu geliyor klima açmıyolar açsa neyden kazancak :D
    Bak benim gibi yap dışarda yürü bizim burda sahil var temiz hava vuruyor hem ruh saglıgınada iyi geliyor hem spor yapmış oluyorum :D
    Bu arada düzensiz spor ve beslenme yapmama ragmen bir 8 kilo verdim 2.5 ayda çok fazla kiloların varsa kan tahlili yaptır ve diyetisyene giderek ayda minimum 4 kilo verebilirsin :)

0|0
    0|0
  • istanbula göre ucuz

1|0
    0|0
  • Hayır değil normal fiyatı

1|0
    0|0
  • pahalı tabi. Ankara dikmende ankaranın en pahalı semtinde günlük 1 liradan yıllık 360 liraya kaydoldum.

0|0
    0|0
    • 1ay

Xfitten bahsediyorsun sanirim. Ben aktepedeki subeye gidiyordum ne bir hoca koyuyorlar salona ne de spordan anlayan birini. Eger sizin sube de oyleyse dikkat et derim spor yapayim derken kendini sakatlama tabi tecrubeliysen sorun yok

• 1ay

Ayni kampanya dedigim salonda da var heryere sube acıyor da o sandim. Hoca varsa iyi ya ben oraya gitmeyi biraktim herkese ayni programi yazip spor salonu actik saniyorlar sagligini dusunmeden hareket edenler de gidiyor iste spor salonunu iyi secmek önemli

• 1ay

@AslanKral06 bende haftalık değişiyor program çok aşırı iyi ilgileniyorlar yeşil çay vs olduğu bar masası var

• degil

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa gayet normal ki benim kazancım askeri ücret benim gittiğim yer 70 tl protein tozu ayda 210 tl bca 90 tl l karnitin falanda 100 tl ye denk geliyor hesaba vurdugunuz zaman 470 tl ediyor bide soyle dusunun 70 tl ayda gunde 2.23 tl ye denk geliyor sizce bu cokmu?

0|0
    0|0
  • İyidir ya.. ya da okuln salonunda takilabilirsn ben orafaym da sonrasında 80 lraya dışarıdaki fitness a yazilcam

0|0
    0|0
  • aslında ilgileniyorlar ise normal yani

0|0
    0|0
  • Pahali. genelde 50 60 lira...60 yaparsan olur de

0|0
    0|0
  • Antalyada hmm aslinda cokda pahali degil ideal fiyat

0|0
    0|0
  • yok değil en dandik yer bile 60 70 istiyor