Mini etekli kadın vs çıplak kadın..

Yine sapıklığım tuttu..

Sizce neden bacak ve göğüs dekolteli kadınlar, üstünde hiçbir şey olmayan kadınlara göre daha çekici?Şahsen bana, mini kot şortlu veya etekli kadın, çırılçıplak bir kadından daha seksi gelir.

Sizce de öyle değil mi?

Yoksa sadece bana mı öyle geliyor?

Neden böyle, bunu da açıklayın atayizler?

0|0
19|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 15

• çıplak kadın bedeni kendi başına hoş ve zariftir .ama bedeni tamamlayan kıyafetlerdir .bedeni daha çekici kılanda kıyafetlerin vermiş olduğu çekicilik ,cezbetme ve zerafettir .kadının düzgün vücudunu ön planda tutan dekolteli kıyafetler ve kısa etek ve şortlardır .bu tarz giyinen kadını bende daha çekici bulurum .çıplaklık kendi başına özel bir durumdur .

0|0
    0|0
  • erotizm daha önemli tabi.

0|0
    0|0
  • ulaşılmak için çaba sarf edilen şeylerin değeri bilinir kadın çıplaksa hedefine hiç emek vermeden ulaşmışsın demektir ama şart veya başka bişey varsa kadını çıplak hale getirmek için uğraş vermen gerekir

0|0
    0|0
  • Göster ama verme mantığına benziyor :) Az az veriyor ki istek hep devam etsin :)

0|1
    0|0
  • bazı kısımlardaki mahremiyet kişiyi çekici kılıyor zaten. toplum çıplak dolaşsa öyle bir alışırsınki bir süre sonra normal gelir

0|0
    0|0
  • O da sexy ama bi' keten pantolonun çıkıntılarından kilot mu tanga mı giydiğini görmeye çabalamak, tahrik olmanın allahı.

0|0
    0|0
  • Tamamen aynı düşünüyorum neden ki :D

0|0
    0|0
  • Bana da öyle geliyo nedenini bende bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Acaba altında ne var diyoz.

0|0
    0|0
  • Benim için gizem önemli. Transparan daha çok etkiler beni.

0|0
    0|0
  • kandil kandil töbe töbe

0|0
    0|0
  • ikisininde gideri varsa sorun yok

0|0
    0|0
  • Türban fantezinde vardır şimdi senin.

1|1
    0|0
  • Zıtlık insana çekici gelir,