Yardımcı olabilecek var mı?

Merhaba herkese iyi günler ya kötü bir durumla karşı karşıyayım kendimi kötü hissediyorum konuya girmek istiyorum şöyle ki popom bir az büyük gibi kıyafet rahat giyemiyorum ve erkeğim üstüne üstelik çok saçma bir konu yani ne biliyim bana yardımcı olabilecek var mı neler yapabileceğimle ilgili önerileriniz var mı?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sacma degıl gayet normal bir durum bu.. çunku bilimsel açıklaması var bunun.. senın genetıgın yag deposu olarak bayanlarda oldugu gıbı kalça ve basenleri secıyor.. kimi insanlar göbekte olur kımısı tum vuct olur bu genetıge baglıdır.. şimdi çözüm için senin yapman gerek şudur.. toplam yag oranını dusurmelısın bunun ıcınde gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor

0|0
    0|0
  • Spor yapabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...