Milli takım bir efsane dostum.. Siz neler düşünüyorsunuz?

Uzun zaman sonra bu maçta eski günleri hatırladım. Milli takıma yakışır bir ruhla oynadılar uzun zaman sonra... İnşallah katılırız bu maçlardan sonucunda Dünya Kupasına :) Bekle bizi 2018 :D

1|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Galibiyeti kaçırdık :/ ikinci devrenin başından beri aynı oyunu oynasaydık kazanırdık

0|1
    0|0
    • 1ay

Aynen dostum ama çok hırslılar :) Caner ve Emre Mor kendini yakacaktı ama bize böyle adamlar lazım :D

• 1ay

Emre hırsına kapıldı son itirazlar fazlaydı caner hiç susmadı ki ya

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç de iyi oynamadılar, takım başı kesilmiş tavuk gibiydi, Ukrayna yerine biraz daha eli yüzü düzgün bir takıma karşı o ilk yarıyı oynasaydık yine fark yerdik.

Şu mına kodumun futbolunu hala 90'lar zihniyetiyle oynuyoruz, taktik falan hak getire, topu bir şekilde ileri taşı, orda bişeyler yap gibisinden bir anlayışımız var. İkinci yarı biraz daha doğru yayılmaya başladılar sahaya.

Emre Mor çirozu, millet Messi ilan ediyor ama bu kafayla olup olacağı ancak Xerdan Shaqiri, hele o Çalhanoğlu varken frikik vurması, öncesinde 'Ben vurucam yaa' diye naz yapması deli etti beni, dua etsin Fatih Terim'in prensi, yoksa Hakan orda 'Siktirgitlan bebe, sen kimsin?' derdi.

Şu futbolu aheste aheste, zerre kadar acele etmeden oynayan tek milli takım biziz. Valla bak Senegal bile hızlı oyun oynayabiliyordur ama bizim takım oynayamıyor.

Hala ruh muh diyorsunuz, futbol artık öyle bir oyun değil. Bu taktiksizlik, bu lakaytlıkla bu takım nah gider Dünya Kupası'na.

0|0
    0|0
  • Bekle Katılırız 😂evinde ukraynadan 2 ye 2 maçta iki puan topla bir umut son dk gidersek gideriz yoksa zor hem gitsek bile bir halt olmaz bu takımdan

0|1
    0|0
    • 1ay

Katılmasak bile adam gibi oynasınlar gerisi yalan :) Ukrayna kolay takım değil. Bizim takım zaten başarılarını hep son dakikalarda elde etmedi mi zaten

• 1ay

Çok basit düşünüp konuşuyon, prim olayı oldu bitti Ukrayna dediğin bir Finlandiya Kosova kadar basit takım değil oynamazsan beğenmediğin takım 2 atar 60 dk üstün olur senden . yine o takım değl takım yeni güvenme , destek olma sebeplerinden biri budur terim meselesi geçti artık avş. Dan sonra konuşulur gerekirse o zaman giderdi şimdi bir yere gidemez gitmemeli yönetim göndermez gitmesi için sebep yok hırvatlara karşı iyiydik 1 puan aldık dün yanlış oyun ,11 le geri düştük maçı cevirdik galibiyeti kacırdık kötü giden hiçbirşey yok şartlar eşit 70 den sonraki oyunu oynarsak izlandayı orda yenebiliriz

• 1ay

Bir takıma herzaman güvenilir destek verilir verilmeli içimizdeki İrlandalı olmayı bırakın terimi sevmeyebilrsiniz takıma destek verin

• Hevesim kursağımda kaldı tam atıcaktık yaa :( emre moru izlerken orgazm oluyorum adeta

0|1
    0|0
  • Baslarda kestane , sonlarda efsane

0|0
    0|0
  • altı üstü ukrayna ben yetersiz buluyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

Altı üstü dediğin takım iyi oynadı az kalsn yeniyo du bizi:) ergenus

• 1ay

Paşan koymasın sana dikkat et velet , ukraynayla denk takımız bazı iyi oyuncuları var etkili konoplyanka yarmalenko gbi eğer oynamazsan önemsediğin bilmediğin diğer oyuncuları da oyuna girer etkili oynar bir boktan çaktığın yok konuşma

• 1ay

Koduğumun Şalağı kendin kıyasladın mı yok ne konşyon rakipte kim iyi oynamış nerde oynuyor biliyon mu ykk

• Takımımız 2. yarıda ki mücadeleyi göstersin, isterse 3-0 yenilsin razıyım.
    2. yarıda çok beğendim takımımızı

0|2
    0|0
    • 1ay

Aynen ya uzun zaman sonra keyifle maç izledik :)

• 1ay

İşin güzel yanı, bu çocuklar çok genç. Örneğin, Emre ve Enes 19, Kaan ve Ozan 21, Tolga 24 yaşında. Sanki ümit milli takım gibi. Bunlar yakın gelecekte muhteşem olurlar.
      Bana sorsalar Avrupa şampiyonasında ki kadromu yoksa bu kadromu diye, kesinlikle bu kadro derim

• Aldığımız penaltıyı düşünürsek ucuz yırttık diyebiliriz. Penaltımı değil mi çok tartışılır. Ama umarım bundan sonra daha iyi oynarız.

0|1
    0|0
    • 1ay

Sonuç tatmin edici değil ama futbol iyiydi :) Emre Mor millete saldırmaya başlayınca tutmayın küçük enişteyi diyesim geldi :D

• 1ay

Adamlar emrenin 3 katı zaten. Maç olmasa zatenEmre sırtını döner kaçardı :D

Yükleniyor...