Bugünki maç hakkındaki yorumlarınız?

Sizce maç nasıldı? Neler eksikti? Fikirleriniz neler?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Milli takim çift forvetle çıkmamalı , Arda ve Oguzhan dahil edilmeli. Bu maçta gol atsada Ozan milli takım oyuncusu değil.
    ömer-Hakan balta çok uyumsuz.
    Hakan bu kadar isabetsiz pas atmamalı.
    Emre mor; milli takımın en yeteneklisi Ama pas vermesse bir cacık olmaz.
    Cenk'i eleştirmek için pozisyon olması lazım fakat Ada'm akıllı 1 tane pas aldı oda direkte patladı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• guzeldi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Güzel maçtı. İlk yarı iğrenc oynadık ama 2. yarı biraz daha iyiydik. Zevk aldım ikinci yarıdan en azından.. keşke yenseydik

1|0
    0|0
  • Rezillik be kendi sahamızda ukraynayı bile yenemiyoruz

1|0
    0|0
  • Selçuk arda burak yoksa ortada başarıya istekte yoktur bence barcelonada oyuncun var kadroda yer vermiyorsun gülerler adama 3 beraberlik olur tabi

1|0
    0|0
  • izlemedım ama ozan reyız gol atmıs sevındım buna

1|0
    0|0
  • yemeden iyi oynamıyoruz

1|0
    0|0
  • En başta agresif başlamadık oyunu kabul ettik bu Ukrayna'ya cesaret verdi en büyük sorun buydu o taraftarın önünde maça agresif başlanmalıydı.

0|0
    0|0
  • Selçuk inan sız orta saha berbat. Arda sız topu ayaginda tutup gole goturen yok. Buraksiz forvet berbat

1|0
    0|0
  • Başta bu kadar hırslı olabilselerdi keşke

1|0
    0|0
  • Mehmet ekiciyi niye almiyorlar onu anlamiyorum

0|1
    0|0
  • Ruh lazım bu takıma 2. yarıdaki gibi oynamaları gerekiyor her zaman

1|0
    0|0
  • türkiyeden cacık olmaz

1|0
    0|0
  • Ne maçı?

1|0
    0|0
  • Son 20 dakikada oynadığımız oyunu maçın başında oynasak fark olurdu

1|0
    0|0
  • Emre gerzeği hakana bıraksaydı o frikiği şimdi galibiyete seviniyo olacaktık.

1|0
    0|0
  • çok hatalar yaptık 5 - 2 yapa bilirdik emreninde hataları var bireysel oynuyor caner sarı kartı var bide hakeme takışması risk liydi ama şükür kötü birşey olmadı daha hırs yapmamız lazım

0|0
    0|0
  • defans hataları coktu defansa bı cekı duzen veresler cenk tosun da ağır kalıyor

0|0
    0|0
  • 2-2 biter 😀😀😀

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...