Türkiye 2-2 Ukrayna, ne düşünüyorsunuz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bugün 2. yarıdaki oyunu ve mücadeleyi çok beğendim, milli takımımızın geleceği parlak çünkü bu çocuklar çok genç. Örneğin, Emre ve Enes 19, Kaan ve Ozan 21, Tolga 24 yaşında. Sanki ümit milli takım gibi. Bunlar yakın gelecekte muhteşem olurlar.
    Bana sorsalar Avrupa şampiyonasında ki kadromu yoksa bu kadromu diye, kesinlikle bu kadro derim.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Milli takim çift forvetle çıkmamalı , Arda ve Oguzhan dahil edilmeli. Bu maçta gol atsada Ozan milli takım oyuncusu değil.
    ömer-Hakan balta çok uyumsuz.
    Hakan bu kadar isabetsiz pas atmamalı.
    Emre mor; milli takımın en yeteneklisi Ama pas vermesse bir cacık olmaz.
    Cenk'i eleştirmek için pozisyon olması lazım fakat Ada'm akıllı 1 tane pas aldı oda direkte patladı

1|0
    0|1
  • 0-2 sen 2-2 olması iyi gibi gözüksede beraberlik iyi sonuç değil içerde.

1|0
    0|0
  • emre morun serbes vuruş cizgisinden kaleye şut çektiği yerden hakan calhanoglu vursaydı orda topa Şu an 3-2 yenmiştik.

1|2
    0|0
  • Güzel maçtı :)

1|0
    0|0
  • ukrayna bu aralar lıg olarak ulke olarak kalıtesı duşmuştu berabere nasıl kaldık anlamadım genede 2-2 kalmamız başarısızlık

1|0
    0|0
  • Bugün için iyi gibi gelebilir ama kötü

1|0
    0|0
  • Cok bos pozisyonlari degerlendiremedik ukraynanin tek gol zaten bedavadan penalti bizim cenkin direkte patlayan sutumu dersin neler neler ulkraynada iyiydi ama biz daha cok pozisyon bulduk he bu arada emre mor super oynuyor

1|0
    0|0
  • Maç konyada oynandı onu biliyorum sadece

1|0
    0|0
  • Yine Fatih Terimin beceriksizliği ve seyirci sayesinde kazanılan bir maç keşke yenilseydikde takımı bıraksaydı

1|0
    0|0
  • keşke oynasaydım idda ya

1|0
    0|0
  • Arda - selçuk gibi 2 tecrübeli oyuncunun eksikligi çok belli oluyor bu genç kadroyla bu skor gayet iyi diye düşünuyorum

1|0
    0|0
  • bilemem maç izleyecek kadar keyfim yok

1|0
    0|0
  • Fatih terimi fetöden içeriye almaları lazım takımın içine ediyor

1|0
    0|0
  • Ukrayna deplasmanına gidip hem tatyana, olga, marialara gerçek gücümüzü göstermeyi planlıyorum.

1|0
    0|0
  • Fiyasko

1|0
    0|0
  • sarı mavi bez parçası neden yukarda gözüküyor

1|0
    0|0
  • 1000 liramı yedi türkiye yense güzel olacaktı

1|0
    0|0
  • kardeş ülke kardeş skor :D ukraynalıları severim :D

1|0
    0|0
  • milli takımda çok eksik var ama takımı tam uyumlu alışmadı.

1|0
    0|0
  • Söylemiyecem be düşündüğümü yoksa hesabımı kapatırlar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 2

• Kötü başlayıp sonradan düzeltmeye çalıştılar. 2-0 dan 2-2 yaptılar. . Yine dr tebrikler. .😊😊

1|0
    0|0
  • bişeyy düşünmüyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...