Türkiye 2-2 Ukrayna, ne düşünüyorsunuz?

0|1
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bugün 2. yarıdaki oyunu ve mücadeleyi çok beğendim, milli takımımızın geleceği parlak çünkü bu çocuklar çok genç. Örneğin, Emre ve Enes 19, Kaan ve Ozan 21, Tolga 24 yaşında. Sanki ümit milli takım gibi. Bunlar yakın gelecekte muhteşem olurlar.
    Bana sorsalar Avrupa şampiyonasında ki kadromu yoksa bu kadromu diye, kesinlikle bu kadro derim.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Milli takim çift forvetle çıkmamalı , Arda ve Oguzhan dahil edilmeli. Bu maçta gol atsada Ozan milli takım oyuncusu değil.
    ömer-Hakan balta çok uyumsuz.
    Hakan bu kadar isabetsiz pas atmamalı.
    Emre mor; milli takımın en yeteneklisi Ama pas vermesse bir cacık olmaz.
    Cenk'i eleştirmek için pozisyon olması lazım fakat Ada'm akıllı 1 tane pas aldı oda direkte patladı

1|0
    0|1
  • 0-2 sen 2-2 olması iyi gibi gözüksede beraberlik iyi sonuç değil içerde.

1|0
    0|0
  • Güzel maçtı :)

1|0
    0|0
  • emre morun serbes vuruş cizgisinden kaleye şut çektiği yerden hakan calhanoglu vursaydı orda topa Şu an 3-2 yenmiştik.

1|2
    0|0
  • ukrayna bu aralar lıg olarak ulke olarak kalıtesı duşmuştu berabere nasıl kaldık anlamadım genede 2-2 kalmamız başarısızlık

1|0
    0|0
  • Bugün için iyi gibi gelebilir ama kötü

1|0
    0|0
  • Arda - selçuk gibi 2 tecrübeli oyuncunun eksikligi çok belli oluyor bu genç kadroyla bu skor gayet iyi diye düşünuyorum

1|0
    0|0
  • Cok bos pozisyonlari degerlendiremedik ukraynanin tek gol zaten bedavadan penalti bizim cenkin direkte patlayan sutumu dersin neler neler ulkraynada iyiydi ama biz daha cok pozisyon bulduk he bu arada emre mor super oynuyor

1|0
    0|0
  • Maç konyada oynandı onu biliyorum sadece

1|0
    0|0
  • bilemem maç izleyecek kadar keyfim yok

1|0
    0|0
  • Yine Fatih Terimin beceriksizliği ve seyirci sayesinde kazanılan bir maç keşke yenilseydikde takımı bıraksaydı

1|0
    0|0
  • keşke oynasaydım idda ya

1|0
    0|0
  • Fatih terimi fetöden içeriye almaları lazım takımın içine ediyor

1|0
    0|0
  • Fiyasko

1|0
    0|0
  • sarı mavi bez parçası neden yukarda gözüküyor

1|0
    0|0
  • 1000 liramı yedi türkiye yense güzel olacaktı

1|0
    0|0
  • Ukrayna deplasmanına gidip hem tatyana, olga, marialara gerçek gücümüzü göstermeyi planlıyorum.

1|0
    0|0
  • kardeş ülke kardeş skor :D ukraynalıları severim :D

1|0
    0|0
  • milli takımda çok eksik var ama takımı tam uyumlu alışmadı.

1|0
    0|0
  • Söylemiyecem be düşündüğümü yoksa hesabımı kapatırlar

1|0
    0|0
  • sonuchlar boyleyse yapacak bishey yok eyer yapilasi bishey varsa onunda ichine terim etmish )))

1|0
    0|0
  • Keşke Ukrayna 4-0 yenseydi. Fatih TERİM denilen megoloman Türk Milli Takımın başından def olup gitseydi.

0|0
    0|0
  • Umrumda değil.

0|0
    0|0
  • gereksiz bir inat uğruna verilmiş bir skor görüyorum.

0|0
    0|0
  • sadece oyunu izleyin, açın 2016 yılında milli takımın oynadığı bütün maçları izleyin, böyle takıma yazıklar olsun, hiçbirinde millimücadele ruhu, bu bayrak için bu ülkenin adını duyurmak için canla başla oynama isteği yok. Hepsi de aman sakatlanmıyım yoksa kendi takımımda oynayamam, burdan alıyorum 460 bin tl prim, kendi takımımdan alıyorum sende 3-5 milyon, boşver milli takımı, çıkalım normal oynayalım kasmaya gerek yok düşüncesi var. son 2-3 yıldır oynadığı bir maçta zevk vermedi milli takım, bu kadar kalitesiz top oynayan bir ligden de ancak boyle bir milli takım çıkardı zaten. Hepsine de yazıklar olsun. Bu milli takım ilerlese nolur, Almanya gelir 10 tane atar rezil eder gider. Kimisi Arda oynasaydı şöyle yapsaydı diyor, Allah aşkına açında son 2 yılda Ardanın milli takımdaki oyununu izleyin, Arda milli takımda top mu oynuyor, Barselona da coşar milli takıma gelince antrenmana çıkmış gibi kasmadan oynar. Bunların hiç biri o formayı haketmiyor, hepsine de yazıklar olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kötü başlayıp sonradan düzeltmeye çalıştılar. 2-0 dan 2-2 yaptılar. . Yine dr tebrikler. .😊😊

1|0
    0|0
  • bişeyy düşünmüyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...