Smith machine makinesinde göğüs?

arkadaşlar daha önce hiç göğüs çalışmadım bugün denedi hafif yatık sehpada tam değil ağırlığı aşağı indirdiğimde omuzlar çok acıyor bunun sebebi nedir ilerde düzelirmi (40 gündür omuzda çalışıyorıum omuzu güçlendirdim yani ) ?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• smith machinesinde bench press yapmanı tavsıye etmıyorum.. serbest bench presste çalış yanına sağlam bir partner alırsan daha ıyı olur... bench press egzersizi temel bir egzersizdir gögüsle beraber omuzlar ve tricepslerde çalışır o nedenle.. omuz sakatlanmaları cok yasanıyor dıkkatlı olmanı ve cok yuksek agırlk kaldrmanı tavsye etmem.. omuzlar zor gelişen bir kas gurubudur... duz barla barbel curl yapmanı tavsıye ederım kolalrınla beraber omuzlarınıda geliştircektir.. bodybuilding sporunda kollar ve omuzlar çok çok önemldir cunku.. onlar nekadr gucluysa okadr egzersızlerde guclu olursun çekişş itiş haerketlerını sağlam yaparsın agır gırersın.. bu nednle hedefın kollar omuz olsun..

0|0
    0|0
    • 2ay

anladım şimdi ben şöyle bir yol izlesem normal antrenman rutinime bir dolu bir boş çalışıyorum ornegin pazartesi göğüs çarşamba sırt şeklinde bu göğüs olsun sırt olsun ve diğer günler zaten omuz çalışıyor bunların arkasından omuzda calissam omuz press ve yanlara açma hareket i olarak gelişimi hizlandirabilirmiyim

• 2ay

15 tekrarı gecmesin ancak yavas yavas yapabılcegın agırlık sec ve son tekrarlar omuzlarını cayır cayır yaksın anladınmı

• 2ay

anladım saol

• kaç kilo ile çalışıyon

0|0
    0|0
Yükleniyor...