Squat yapan var mi?

Kalca ve bacaklarin buyuk ve kalin olmasi icin nasil yapa bilirim? Deneyen var mi?

0|1
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 15 tane 3 set halinde yaparak baslayabilirsin mesela

1|0
    0|0
    • 2ay

Sonra kaldirayim mi? Bide agirliksiz da ise yarar mi?

• 2ay

Cok tesekkur ederim yardim icin 😊

• 2ay

Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• g0tun cimene degecek

0|0
    0|0
  • Split suat goblet squat tek ayak squat gibi degisik varyasyonlar deneyebilirsin bir de lunge hareketini yapmanı tavsiye ederim cok faydasını görürsün. Squat yaparken agirligi kademeli olaraj artik yoksa hic bir fayda gormezsin surekli agirliksiz yapiyorsan da bosa yapiyorsun demektir

0|0
    0|0
  • erkekler olarak bizde yapıyoruz ama biz dumbell ve bar squad yaptıgımızdan kalçaya fazla etkisi olmuyor ama bacaklar kalınlaşıyor , squad genelde zaten kalça ve bacak irileştirir şekillendirilir ama kalça büyütmek sadece squaddan ibaret degil

0|0
    0|0
  • Bence turkiyedeki bayanlarin acil başlaması gereken spor. Yüzde 90 ında kalçadan memeden eser yok. iskelet olmayın Latin olun bayanlar. Erkeklerde koşu yapmalı orası ayrı. Erkekler beni ilgilendirmiyor neyse sacmalamiyalim fazla.

0|0
    0|0
  • cok var burda :D

0|0
    0|0
  • Ayrıntılı konulursak olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Agirlikla squat yapman lazim

0|0
    0|0
  • Varda ne zaman bu soruyu cavaplasam altindam bir mavili cikiyor... Bıktım...

0|0
    0|0
    • 2ay

Gizlin yapa bilirsin bana da oluyor bazen

• Yapıyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasil yapiyosun? Buyume oldu mu? Ben de boyle batiklar var popoda gecer mi?

• 2ay

Kaslarım sıkılaştı.

Yükleniyor...