Otobüste kart verdiğiniz kişilere dikkat ediyomusunz baylar bayanlar ?

arkadaşlar sizde şöyle bir ayrıntıya hiç dikkat ettinizmi bugun otobüste oturuyorum eve gelecem ama önümüzde başka bir otobüs var o yolcusunu alsın gitsin biz gircez durağa yolcu almak için onu bekliyoruz nese bitane kadın dikkatimi çekti böyle bakıyorum ama göz ucuyla farketmesin beni diye biz rahat 4-5 dakka bekledik ve hemen yanımızda otobüs kartlarının satıldığı büfe var kadında o büfeden 2-3 metre uzakta. bizim otobus durağa girdi binen bindi o kadında bizim otobüse bindi fazla kartı olan var mı dedi şaşırdım bende çünkü 3-5 dakka bekledik o zaman zarfında mutlaka kart alabilirdi ama almadı otobüse bindi kart istedi bitane delikanlı bende var dedi aldı onun kartını kullandı sonra çocuğa 100 tl para uzattı güya bozuğum yok anlamında çocukta abla önemli değil kalsın dedi tamam sağol dedi geçti kadın. sizce neden böyle bir kurnazlık yaptı ya da benmi öyle düşünüyorum ? siz ne düşünüyosunuz karşılaştınızmı hiç öyle ?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• kart vermiyorum tipinden anlaşılır saten ne mal oldugu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç dikkat etmiyorum. Kimsenin etlisinde sütlüsünde değilim.

0|0
    0|0
  • dolandırıcı insandır

0|0
    0|0
  • Ayni taktigi her zaman kullaniyordur belkide.

0|0
    0|0
    • bende ondan şüphelendim işte giyimi falan gayet normal standartlarda hani insanın içine tereddüt düşümrmeyecek cinsten ama durağa girer girmez ben o kadına dikkat etmeseydim belki ben vercektim kartı

• Belkide parası cıkmadıgı icin orda kart alamadı geldi otobuste istedi.

0|0
    0|0
    • parası 100 tlydi otobüste çıkarttı uzatıyo bide çocuğa ama biz 5 dakka bekledik orda o zaman gidip alabilirdi kart alacağı büfede taş çatlasın 3 metre yanında

• öyle bir ihtimal olamaz bence neden dersen alacağı kart 10 luk olsan bile 18 tl bunuda her büfe bozar ben sigara alıyorum 200 ü bozuyo büfeler hiçde daha rastlamadım o civarda büfecinin bozuk yok dediğine

• hmm tamam ozaman.

Erkekler Ne Diyor 3

• Cimrilik dostum ben minibüste görüyorum böylelerini ama bunlar daha prof 200 lira veriyorlar adamda bozamıyor indirecek halide yok sonuçta

0|0
    0|0
  • Geçen teyzenin birine akbili verdim boşmuş oda başıma çaldı söylene söylene gitti

0|0
    0|0
  • kart vermiyorum

insanlarımız çok rahat, takibini yapsınlar(yaşlıları istisna tutuyorum)

0|0
    0|0
Yükleniyor...