Milli takımın ideal 11 inde mutlaka olmalı, alternatifsiz dediğiniz bir oyuncu var mı?

Bence mehmet Topal, Gökhan Gönül, arda mutlaka olmalı

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• volkan babacan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bugün 2. yarıdaki oyunu ve mücadeleyi çok beğendim, milli takımımızın geleceği parlak çünkü bu çocuklar çok genç. Örneğin, Emre ve Enes 19, Kaan ve Ozan 21, Tolga 24 yaşında. Sanki ümit milli takım gibi. Bunlar yakın gelecekte muhteşem olurlar.
    Bana sorsalar Avrupa şampiyonasında ki kadromu yoksa bu kadromu diye, kesinlikle bu kadro derim.
    Benim illa takımda olmalı dediğim futbolcular işte bu genç çocuklardır

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Topal hiç de iyi oynamadı bu gece, Gökhan Gönül hala iyi oynamıyor, bu gece Şener'in oynadığı kadar oynayamazdı, Arda'nın da en son ne zaman milli takımda bir hayrını gördük ben hatırlamıyorum.

0|1
    0|0
  • Hakan Çalhanoğlu-Mehmet Topal-Emre Mor-Arda

0|1
    0|0
  • Arda mı? Hani şu Avrupa Şampiyonasında top ayağına geldiğinde durun durun diye el kol hareketi yapıp rakip sahasındayken topu geriye atan Arda mı?
    Bence Arda idam edilmeli. En büyük vatan hainliğini yapıyor futbolun içinde.

0|1
    0|2
  • Mehmet topal

0|1
    0|0
  • Emre :

0|1
    0|0
  • Babacan Topal Caner Gönül Arda Hakan Emre Oguzhan Volkan mutlaka olmalı

0|0
    0|0
    • 2ay

Gönül ne ya bırak bal yapmayan arıyı.

• 2ay

@NKFVAAS bu yüzden bütün fbliler caner ve gökhan gitti diye yönetimine demediğini bırakmadilar. Sabriye en iyi diyen adama laf anlatacak değilim. Gökhan Türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi sağ bekidir futbolu bilen herkes bunu böyle kabullenir

• 2ay

Bencede Gökhan herzaman gökhan dir

• Emre mor tolga ciğerci selçuk

0|1
    0|0
  • Emre mor kesinlikle olmalı gs deki performansıyla ortasahada oguzhan ve Tolga olmalı bugün 45 dk oynadı temponun içinde pek gözükmedi ama çok iyi bir ortasaha

0|1
    0|0
    • 2ay

Oğuzhan büyük maçlarda pek oynayamıyor. . Emre mor ve tolga konusunda hem fikiriz

• Mehmet Topal Arda
    Burak Yılmaz
    Şener ilk 11 başlasın Gökhan dan daha iyi konuma gelir

0|1
    0|0
  • Hakan Şükür.

0|2
    0|2
Yükleniyor...