Kafam Gerçekten Çok Karıştı Neler Oluyor?

Sınıfımızda bir çocuk var yaklaşık 2 ay önce çok samimi iki arkadaş olduk sonra bir ara bu çocuk benden kızlar hakkında özellikle benim nelerden hoşlandığım vb. şeyler soruyordu bende fark etmeden söylüyordum sonraları fak ettim bu çocuk beni iyice kıskanmaya kollamaya falan başladı mesela kardeşim dediğim bir arkadaşım var (erkek) onunla 1-2 tane fotoğraf yüklemiştim bana ertesi gün hemen sorular sormaya sorguya çekmeye başladı. Dün akşam bana şöyle bir mesaj geldi (Adım Defne) ''Dinle beni o çocukla öyle fotoğraflarının olmasını istemiyorum anladın mı beni? seni deliler gibi kıskanıyorum, seviyorum hatta aşığım lan ben sana hemde sırıl sıklam karşına geçip söyleyemiyorum ama yazabiliyorum o Emre denen y*vşaktan uzak duracaksın o da sende sen benimsin'' Bugün sorduğumda o mesajı aslanda Derin'e gönderdiğini yanlışlıkla bana geldiğini söyledi ismimin sonrasında Derin varmış aslında ona gönderecektim dedi ama ironi yapan şey ise şu Emre ile Derin sene başından beri küsler siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• düşüncelerinin arkasında duramayan biri eğer gerçekten sana atmaya çalıştıysa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...