Spora basladim hamlama oldu dinlenmeli miyim yoksa ustune mi gitmeliyim?

Cok fazla agrım var birden yuklendim. Ama ara verirsen hep agri cekersin ara verme acisa da devam et diyolar sporla ugrasan bilen biri yardimci olablir mi

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu durum agrıların derecesıne bagldır.. eger ki hafif kas agrıların varsa üstüne gi, debilirsin ancak agırların fazla ise üstüne asla gitme.. yapman gereken dinlenmen sıcak su ve sabunla agrıyan kas bolgesını ovman senı rahatlatacaktır. bol bol su içmeye çalş ayrıca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Biraz dinlen.

0|0
    0|0
  • Birden aşırı yüklenmeseydin keşke. Hafif başlayacaktın. Ağrın olur diyorlar zaten Ağrı hissetmezsende yapılan spor boşadır. Dikkat edilmesi gereken şeyde çok aşırıya kaçarsan kas yıkımına uğrarsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Yolda giderken tokezliyorum merdiven inip cikamiyorum o derece

• 2ay

Fazla yüklenmişsin. Bir gün ara ver kaslar kendini tamir etsin eğer ogünde kendini çok kötü hissediyorsan bir gün daha dinlen. Spor sağlık için yapılır kasliflerini kopartır ya da kas yıkımına uğrarsan işe yaramaz. Fazla abartma derim. Ama sporuda bırakma

• Devam et vücut alışana kadar😄

0|0
    0|0
  • 1 2 gun dinlenip devam etmen idealdir spor yaparken hafif hamlik olsa bile korkma sporunu yap bir zarari olmaz tabi fazla da yüklenmeden

0|0
    0|0
  • yarın vücut kendine gelsin. Ertesi gün devam isininca hissetmessin zaten ağrı

0|0
    0|0
  • devam et ama fazla ağır calışma

0|0
    0|0
  • Dinlendir 1 gün sonra yi e git antrenmana

0|0
    0|0
  • dinlen ama sadece 1 gün sonra üstüne git

0|0
    0|0
  • 1 gün dinlen ondan sonra devam et.

0|0
    0|0
  • Devam et bir şey olmaz gayet normal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Agrisi artar az dinlen

0|0
    0|0
  • Yani ilklerde normalde sen yine abartma

0|0
    0|0
  • cok yuklenmeden hafif calısmalısın

0|0
    0|0
  • Gün aşırı yap

0|0
    0|0
  • Alistira alistira birakma ama basitlerle basla ne sporu?

0|0
    0|0
    • 2ay

Fitness :)

• 2ay

Oncesinde kosu yap isinma ve esneme hareketlerini ihmal etme agri cekmessin cok agrin olursa biraz dinlen devam et ama iyi isinir esnersen agri olmaz

Yükleniyor...