2011 yılının getirdikleri ve götürdükleri?

2011 yılında sizce en büyük olay neydi? gerek güncel gerek ekndi hayatınızda unutamadıınz wee unutamayacağınız ne oldu? paylaşmlarınızı bekliorum..:)

Güncellemeler:
benim için sıkıcı uzun ve kötü bi yıldı.. getiriside götürüsüde çok oldu.. 2012 de herkesin dilediinn olması ümidyle..:D

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir çevreci olarak nükleer başlıklı her şeye karşıyım.

Arap baharı, ABD'nin Suriye politikasında taşeron olarak bizi kullanması, Fransa'nın Libya petrollerinden pay almayı garantilemesi sonrası şımarması, birebir yaşadığım Van depremi.

0|0
    0|0
  • neresinden baslasam bilmiyorum.bi karaoke barda girdim 2011 e gülmeyin ..sonra bi örgüt lideri oldum bi sorumlu diyelim ;) sonra ciddi eylemler yaptım..sonra aşık oldum..sonra bi sürü ünlü ve siyasetçiyle tanıştuım.sonra seçim geldi sonra ben istifa ettim..sonra özel yetkili amcalar dinledi.sonra kaza yaptım.sonra dolandırıldım az mebla olsa da :) sonra üniversiteyi dondurdum.sonra biraz iş kurmaya heveslendim olmadı :) sonra ciddi psikolojik sorunlar baş gösterdi..sonra kendimi tedavi ettim..sonra işte aranızdayımm...ha son olarak 2 gündür yine lüzumsuz bişe yüzünden mutsuzum bi talihsiz mahkemedir sürünüyorum :( bakalım 12 ye nasıl girceksek..

0|0
    0|0
  • 2011 yılı iş hayatımda büyük bi mesafe katetmemi sağladı 2012 den de bunun 2 ye katlamasını bekliyorum

0|0
    0|0
  • 2011 aslında iyi başlamıştı iyide gidiyordu. ama yaşamış olduğum trafik kazası hayatımın 3 ayını çaldı ama şükürler olsun ki hala hayattayım ve kalıcı bir hasar bırakmadı... o yüzden pek ii değildi

0|0
    0|0
  • Daha iğrenç bi yıl daha olamazdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Nickini çok bğendim sana kısaca nübk diyebilir miyim:)))))Tabii van depremi koreli liderin ölümü kaddafinin devrilmesi ve son olarak muratın tahhttan indirlmesi:D:D:D:

0|0
    0|0
  • 2011e nasıl ve kimlerle girdiysem öyle geçti bu sene. gerçekten buna inanıyorum. önceki senelere göre her şey daha yoluna girdi daha şanslı bi seneydi. 2012de umarım öyle olur.

0|0
    0|0
  • Benim açımdan değişik bir yıl oldu.Yazın,6yıldır her yaz olduğu gibi taşındık.Eylül'den sonra işler birazcık daha iyi gitmeye başladı.

0|0
    0|0
  • 2011 yılı benim için pek güzel geçmedi..

0|0
    0|0
  • 2011 sevmedim.bir cok insan zamansiz oldu diye dusunuyorum...bir cok tanidigim

amcam oldu ilk once...sonra baska insanlari da kaybettim olmediler ama

oldu sayilirlar artik..bu sene en kotu sene geldi bana

0|0
    0|0
  • aşkımı tanıdım getirdiği oldu götürdüğü olmadı şimdilik 15 güne kadarda olmazsa

0|0
    0|0
  • klasık

0|0
    0|0
  • cok asosyal bir yil gecirdim..

0|0
    0|0
  • 2011ın ılk 2 ayı kotuydu ama sonradan hıç kotu bır olay yasamadım

0|0
    0|0
  • sevgilimi götürdü...2011 i hep böyle hatırlayacağım.

0|0
    0|0
  • Bu yıl iğrençti. Sevmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...