Sinav senesi spor ve diyet?

Evet sorum cok basit hedefim dis hekimligi ama simdiden fazla kilom var diyet ve sporu biraktim ne yapmaliyim
Bu arada soran olursa boyum 165 Kilom 69

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapamamanın bahanesi olmaz benimde sınam senem her gün 1 saat kendime ayırıyorum evde yapıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kim ne derse desin sporunu bırakma önemli olan saglık ve kendini iyi hissetmen kendini çok fazla sıkma rahat ol bu sene kazanmadın diyelim ama seneye kazanırsın ama saglık gittimi gelmez :)

0|0
    0|0
    • 1ay

İdeal Kilo 57-58 ama çok fark yok deyip yapmamazlık yapma bende zamanında öyle yaptım 101 kiloya kadar çıktım her sene 2 kilo verdim sonrası mahlum.
      şu an düzensiz spor ve bir takım birşeyler çıkardım ve 93 kiloyum inan özgüven düşüklügü çok oluyor kilolu insanda aynalara bir kere küsüyor yürüyemiyor zor nefes alıyor ama dedigim gibi okul kaçmaz ama saglık tutmazsan kaçar ve çok kötü günler yaşarsın :)

• az yemek ye 😊

0|0
    0|0
  • bı yıl sporu bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sporu bıraktıysan yemene dikkat et

0|0
    0|0
  • Normal beslen eğer sınav stresinden kendini yemeğe vermezsen zaten stresten dolayı kilo verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...