Ben pis miyim ya la? :)

erkek arkadaşımla aynı evde yaşıyorum, söylemek gerekirse çok dağınık biriyim ve bunu farkında olmadan yapıyorum. o benim her dağınıklığımı toplardı. fakat şu sıralar eve geldiğimde sabah kahvaltımızın bile toplanmadığını görmeye başladım. bu da insanın gözüne ne kadar da olsa çarpıyor. kendisine artık sordum "aşkım sen beni protesto mu ediyosun" diye. ve tartışma başladı, savunduğu şey "sen bilerek sevgilim toplar mantığıyla dağınık bırakıyormuşsun ki şuanki dağınıklığın farkına vardın"

ben bu adama ne diyim? ben bilerek bırakmadım ki hiç bir dağınıklığı. ya aklıma toplamak gelmez ya da acele işim vardır :D

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Benden birini buldum :D Pasaklı dostum gel sarılalıım :D Bence ona durumu anlat o topladığından dolayı farkında olmadığını o da bırakmaya başlkadığında gözüne çarptığını ve durumu anladığını. yoksa onunla ne derdin olucak ki bilerek dağınık bırak ? :)

1|0
    0|0
    • sen varya bidenesin :) içim rahatladııı

• sana bayıldım :) ha bunu kovayım evden, sen gel :D

• beraber çöpümüzde boğuluruk iyi olur valla karışan yok görüşen yok ruh ikizimi bulmuşum daha ne istim :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Adam haklı bişey deme.

1|0
    0|0
  • Birazda o dağınık bırakıp gitsin, bilmeden ve acelesi olmadan, sen topla bakalım nasıl olacak? :D

1|0
    0|0
  • insan korkcek be bundan dusman basina

1|0
    0|0
  • yada nasıl olsa toplayacak biri vardır :)

1|0
    0|0
  • size rahatlık batıo :(

1|0
    0|0
  • Becekriksizim demede tek unutmus ol

1|0
    0|0
  • aksam isini iyi yaparsan yatmadan önce sabah birsey bırakmaz sana emin ol :D

1|0
    0|0
  • ilerde senin evinin damdan farkı olmaz..

1|0
    0|0

• Pasaklısın

1|0
    0|0
  • düşman başına.

1|0
    0|1
    • nolcak benim halim :) :p

• 1. evde kalcan

2. yaşlanınca evin çöpev olcak

3. bigün kendi çöpünde öleeen gitçen

4. komşuların bile bulamayack

:))

Kızlar Ne Diyor 7

• dumur ettin beni.şaka yapıyor olmalısın. böyle bir soruyu ancak bir erkekten beklerdim.)))))).protesto etmiş işte seni.bence şaşırt onu.temizliğe düzene dikkat et artık.oto kontrol yapabilirisn.hoşuna gidecektir eminim

1|0
    0|0
  • amaaaan boşver canın sağolsn :D

1|0
    0|0
  • cevabı kendin vermişsin ben bilerek bırakmadım ki hiç bir dağınıklığı. ya aklıma toplamak gelmez ya da acele işim vardır :D. bende sendenim annemde der ya gözün hiç görmüyomu dağınıklığı diye. yoo görmüyo :D

1|0
    0|0
  • bence gözüne sokmak icin yapıyor ve amacına ulaşmış..

Bunsan sonra daha dikkatli ol ve işi sen hallet toparlanmak falan gibi..

yoksa kavga edip ayrılırsınız gibime geliyor

0|0
    0|0
  • iç çamaşırların falan da ortadır senin.dağınıksan pissindir de beyb :/

1|0
    0|0
  • amaan boşver gitsin gşlhjşgkfhf kim uğraşcak toplamakla :/// ghlşjghj

1|0
    0|0
  • haksızsıın abiii senin toplaman lazımken erkek arkadaşın topluyo sadrazamın sol taşşağındanmı düştün ayıptır söylemesi?

0|2
    0|0
Yükleniyor...