Sevgilimi kaybetmekten çok korkuyorum.. Az 2 dk bakarmısınız...

Sevgilimle 1 senedir çıkıyoruz. Onu çok seviyorum. Hayatımda ondan başkasını istemiyorum. Sadece o olsun istiyorum. Onsuz bu hayatta yaşamak istemiyorum. Ne bilim biraz saçma gibi gelebilir böyle şeyler size ama o akdar çok seviyormki onu onu kaybetmekten çok korkuyorum. Çokta kıskanıyorum. Belki bana olan sevgisi bir gün bitcek, azalcak başka birinden hoşlanıp beni bırakcak başka birini sevcek başka birine aşkım dicek diye çok korkuyorm. Onun beni sevdiğindende eminim. Çokta güveniyorum sağlam bir temelimiz var bu günlere kolay gelmedik. Ama niye böyle düşünüyorum arkadaşlar. Böyle düşünmemem için aklıma gelmemesi için neler yapmam lazım. Ayrıl falan gibilerinden saçma sapan şeyler söylemeyin arkadaşlar. Yardım edin ne bilim. Kitap oku gibilerinden :DDD Bu arada kandiliniz mubarek olsun ...

Güncellemeler:
Ve ben bu kadar korkmama rağmen 1 seneden beri onunla rahat rahat gezmiş bir adam değilim. Öyle istediğimizde çıkıp gezmek falan olmadı hiç. Hep haftada 1 defa 1 saat çok nadir oda. Çünkü ailesi karşı böyle şeylere. Duyarlarsa çok kötü olrmuş.

0|0
29|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• ben de öyleydim gözünün içine bakıyodum ama sakınan göze çöp batar derler ya aldatıldım ruhum bile duymadı öğrenince yıkıldım hayata küstüm resmen hala tam toplanamadım şimdi barışmak istiyo peşimi hiç bırakmadı zaten hep dedi barışalım affet diye ama ona hala o kadar kin duyuyorum ki bugünlerdeyse benle barışmazsan yatay geçiş yapcam gitcem buralardan diyo hiçbişey diyemiyorumarıyo açmıyorum sonu ne olucak bilmiyorum ve o lanet olasıca hayvan herifi hala seviyorum benim gibi olmasını istemiyosan sonun düşünme hayatının merkezi o olmasın onsuz yapamam deme yapılıyo bir şekilde insan her şeye alışıyo anne babasının ölümüne bile sevgili ne ki..bu arada senin de kandilin mübarek olsun

0|0
    0|0
    • Çok saol kardeşim. Ne bilim korkuyrum ya. Bi tane olsun tam olsun istiyorum. 1 sene oldu bide. Çokta seviyorum. Ayrılırsak çok acı çekecem biliyorm

• bizim de 1 seneydi ama korkma sadece onu mutlu et yeter o da seni seviyosa inş hiç ayrılmazsınız

• Korkmanin ecele faydası yok derler.Korkma.Ayirlmassiniz inşallah.

0|0
    0|0
  • senden klonlayamıyoz mu bebişim ?

1|1
    0|1
  • Asla kendinden sogutacak hareketler yapma

sevgini cokda belli etme simarmasin

asla onu süphelendirecek davranislar sergileme

kiskandirmak icin yanlis seyler yapma

onu kaybetmekden kortugunu söyleme belli etme

o seni kaybetmekden korksun arada korrku ver

0|1
    0|0
  • ya bir kere aklından çıkar onu.yani ayrılma fikrini . çünkü bu şekilde hem kendini hemde kız arkadaşını üzmüş olursun. insan en çok sevdiğini kaybetmekten korkar. ve günümüz ilişkilerinin hali ortada. ama sen bu kadar çok seviyorsan bu seni korkutmasın ;) aksine buralarda yazmayı bırak git sevgilinle güzel zaman geçir derim ben :)

0|0
    0|0
  • Saol kardeşim seninde.

Böyle düşünmen ya sizin ilişkiniz mükemmel gidiyordur ve sen bu mükemmelliyetin bozulmasında korktuğun içindir, ya da sevgilin seni bırakıcak hissini sana biraz bile olsa hissettirdiği içindir.

Bundan kurtulmanın yolu ilişkinizden emin olman olduğunu düşünüyorum.

Sevgiline seni rahatlatıcak sorular sor sevgisinden emin ol ...

0|0
    0|0
  • Sen bu kadar üstüne düştüğünü ona da bu kadar belli ediyosan yanmışsın :D Gerçi sevdiğini bilmesi güzel bişey en azından yarın öbür gün ayrılmanız gibi bir durumda içinde kalmaz, ne kadar sevdiğimi belli etmişim iyi ki dersin. Ama yine de rahat ol karamsar olma. Unutma ki evliliklerde bile o heyecan elbet birgün bitebiliyor. Belki duymak istemiyosun ama, dost acı söyler; herşey birgün biter. İyi ya da kötü şekilde.. Bitmese de azalabilir, değişebilir. Çünkü insanlar zaafları olan canlılar ve duygularımız da bu nedenle değişken. O yüzden kendine bu kadar baskı yapıp üzme. Hem oldu da ayrıldınız, bunlar doğal şeyler doğanın kanunu insanlar yalnız ölücek diye bir kaide kural yok. İkinizde tekrar başka insanlara benzer duyguları hissedebilirsiniz bunlar olası şeyler. Sana tavsiyem ilişkini doya doya yaşa ama olumsuz durumlara karşı ayakta durmaya önceden tedbirli ol.

0|0
    0|0
  • Benimki de böyleydi ama sonu ayrılık oldu inşaAllah sizinki ayrılık olmaz. İlişkiyi iyice kuvvetlendir minik sürprizler yap arada kendine daha da bağla Allah korusun ayrılık filan olursa geri barışma payı olsun :)

0|0
    0|0
  • Cok sevdiğin icin kaybetmekten korkuyorsun. Herşeyin başı cok sevmek. Bende yaşadım cünkü. Ve kaybettim..

1|0
    0|0
  • ya bu kadar niye takıyosun ki kasmaya gerek yok rahat olursan bşy olacağını sanmıyorum zaten 1 senedir ayrılık söz konusu olmamış e seni sevdiğindende eminsin o zmn kasmana gerek yok bu kadar =)) iş sende biter kitabı falan salla yani

0|0
    0|0
  • aynı benim sevgilim :D durduk yere kısıtlamaya kalkıyor beni sırf bu sebepsiz korku yüzünden.niye böyle yapıyorsunuz :(

0|0
    0|0
    • bende öyleyim sevdiğime kıyamıyordum elimden gelse pamuktan daha yumuşak birşeylere sararacam incinmesin diye ama ne oldu bitti...

• Sevgilinle çok şey yaşadığından acayip şekilde bağlanmışsın ona iki kişi karşılıklı ve aynı derecede birbirini sevemez ben buna inanmıyorum hep biri daha az sever ilişkilerde erkek olarak sevgiline bağlanman ve kaybetme korkusu yaşaman çok güzel bir şey her erkekte olan şeyler değil bunlar genelde kızlar daha çok bağlıdır sevgilisine ama şunuda diyim eğer bir gün bir şey olurda ayrılırsanız canın çok yanar o yüzde birazda olsa kafanı dağıt farklı meşgalelerle de uğraş farklı tutkular edin.

0|0
    0|0
  • Ay kıyamam ya. Senin gibi erkeklere hastayım işte. Allah sevenle beraberdir.

0|1
    0|1
  • Arkadaşım senin durum baya kötü, ama benden demesi hastalığa dönüşmesin sonra gazetelerde önce sevgilisini sonra kendini vurdu falan diye okumayalım.

0|0
    0|0
    • Tebrik ediyorum nasıl güzel bağlamışsınız iki alakasız şeyi. :) Benden ayrılamaz, başkasına yar etmem dememiş adam, korkuyorum kaybetmekten demiş. İkisi çok farklı şeyler. :)

• hadi ya, ciddi misin ? ben anlamamıştım

• İkiniz de çok şanslısınız öncelikle.İnan bana o başkasını sevse bile senin sevgin onu geri döndürecek kadar güçlü senden kopamaz kopsa bile mutlaka geri döner kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • Nekadar tatlı ya bende istiyorum böyle bir sevgili. :D

1|0
    0|1
    • :DDDDDDDD iyimi yapıyom kötümü yapıyorm bilmiyorum ama sevmek kendin için bişey istememekmiş

• çok sevdiğinden dolayı kaybetme korkusu yaşaman normal ama sana tavsiyem karşındaki insana bunu çok belli etme sonra senin bu zaafını kullanabilir...

0|0
    0|0
  • Saol seninde kandilin mübarek olsun

Ama sana söylemek istediğim şey şu

Bir ilişkide ' güven ' mutlaka olmalıdır.

Madem onun seni sevdiğine eminsin

O zaman ' güven ' ona

0|0
    0|0
  • kardeş sewiyorsanız birbirinizi ortada korkulacak bir şey yok demektir ama kaderde varsa da elden bişey gelmez kabullenmek gerekir

0|0
    0|0
  • çok seven insan senin gibi kaybetme korkusu yaşar normal seven insan onu kaybetmem ki ben hihihi der hayal kurar...

0|0
    0|0
  • keşke benide bukadar seven bir sevdiceğim olsaydı :)

0|0
    0|1
  • gercekten erkeklerdende boyle bu kadar seven varmi ya ? :)

0|0
    0|0
  • Korktugun seyler basina gelmez ins. korktukca bogulirsun rahat ol suphenmi var?hayirli kandiller

0|0
    0|0
  • işte çok sevdiginden kaybetme korkun var,herkeste oluyo

müzik dinle mesela,her derde çaree

0|0
    0|0
  • of bende senin gibiyim ama o kadar kez hata yaptıki soğuyorum.. Hiç bişey kalıcı değil

0|0
    0|0
  • bulmuşken bırakma...her ne olursa aile vs boşver..ve en kısa sürede evliliğe taşı...kaybedersen asıl o zman sıkıntı..

0|0
    0|0
  • kardeş sen istediğin kadar yırt biryerlerini kaderde ayrılık varsa yapabileceğin hiçbirşey yok ama karderde birliktelik varsa zaten ayrılmazsınız o yüzden kendini sıkıntıya sokma akışına bırak zaten elinden başka bir sey gelmez en fazla yapacağın şey dua edip hayırlısını dilemek olur

0|0
    0|0
  • kafan iyi galiba :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bi zamanlar bende senin gibi aşıktım, ama hiç korkmuyordum, ayrılmaz bırakmaz hatta en çok güvendiğim insan diyordum hep içimden. Ne olursa olsun kız milletini asla şımartma. O Senden ayrılınca kötü olacağını bilmesin yani. Onun seni daha çok sevmesini sağla, gözü senden başkasını görmesin.. ah nerde öyle kızlar :) En ufak kavgalar bile ilişkiyi zamanla bozuyor haberin olsun. Birde çok kıskanıyorum demişsin, kızlar kıskanılmaya bile gelmiyor. Eğer rahatsız olmayıp söz dinliyorsa orası ayrı umarım öyledir. Ama biraz baskı yapmış gibi görünüyorsan kıskanmamaya çalış.. Hayırlısı olur umarım

0|0
    0|0
  • saçma sapan şeyler düşünüyorsun içinde bulunduğun ilişkinin kıymetini bil keyfini yaşa

bu arada profil resmindeki araba çok kötü olmuş toros arabasını zate sevmem dahada çirkin olmuş bendede wagon kasa araç var ama bu kadar tipsiz değil benim 98 astra wagon var kullanması bu kadar keyfili olan bir araca daha önce hiç binmedim günümüz astra modellerinden ve bırakın mercedeslerden bile keyifli yolda yağ gibi akan bir araba bir binsen bir daha asla indiremezler o kadar kesin iddialı söylüyorum taviye ederim buna bineceğine git wagon astra al

0|0
    0|0
  • sen kafandan ayrılırız düşüncesini çıkar doğal ol bir kere onu kaybetme korkusu sana daha fazla hata yaptırır biraz aşk filmi seyret te sevenlerin birbirlerine nasıl sahip çıktıklarını gör sen doğal olduktan sonrada onu neden kaybedesin sevgisin kazanmışsın bir kere bunu da sen başardın başkası değil

0|0
    0|0
  • Bence Bırakta o, senin onu bırakmandan korksun Senin gibi seven birini bulmuş

0|2
    0|0
  • Sen yine kaybetmekten çok korkmaya devam edebilirsin ama önemli olan bunu ona belli etme rahat davran. Bunu anlarsa yeri geldiğinde kullanır ve o çok korktuğun başına gelir.

0|0
    0|0
  • vay arkadaş yaa sadede gelene kadar şu kadar şeyi okutturdun bana sondan 3. cümleden itibaren okuyun arkadaşlar! :D eyw seninde kandil kutlu olsun kardeş çok sevdiğin için kafan hep onda kalıyor ve güvenemiyorsun kıza bence biraz güven ;)

0|0
    0|0
  • Sakınan göze çöp batar, böyle böyle çağırıyorsun kötü günleri.

0|0
    0|0
  • Kitap oku :A

0|0
    0|0
  • Abi sen nimet bulmussun bencr kendini.ona yakistramiyosn. Ondan bu dikkat et .

0|0
    0|0
  • E Ordu orası... Normaldır böyle şeylerin ayıp karşılanması. :)

0|0
    0|0
  • hocam sende borderline hastalığı olabilir aman dikkat et kendine

0|0
    0|0
  • kitap okuma git bir dizi izlemeye başla baştan sonra bütün sezonlarını izle rahatlarsın

0|0
    0|0
  • durduk yere arza çıkar bakalım ne sevdiğin ne kadar seviyo seni

0|0
    0|0
  • candır :) korkma korkma

0|0
    0|0
  • Apollo kardes seviyosun tamamda fazla kapilma is ciddiye bininceye kadar

0|0
    0|0
  • Üzerine işaret koy ortak. Kaybedersen de kolayca bulursun.

0|0
    0|2
  • Onun seçimidir o sen yinede şimdikinin tadını çıkar sevgilinle gez toz(:

0|0
    0|0
  • korktuğun başına gelcek.

0|0
    0|0
  • bende çok seviyordum onsuz olmaz diyordum 1 sene çıktık sonra aldattı beni çok kötü günler geçirdim ama atlattım şimdi yeni bir sevgilim var ve gayet mutluyum :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...