Beyler nolur yardım lütfen cevap yazın lütfen?

Beyler nolur yardım lütfen cevap yazın lütfen ?
Arkadaşlar göbeğim o kadarda çok değil yalnızeritmek istiyorum nasıl yapayım kilo vereyimmi? 170 boy 64 kiloyum 3 gündür spora başladım

0|0
5

En İyi Erkek Görüşü

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sana iyi haberim var hamilesin :D Şaka bir yana spor tek başına işe yaramıyor kan tahlili yaptır sağlık ocagından sonra diyetisyen baksın liste versin 2 sini uygula 4 ayda 16 kilo rahat veriliyor.

0|1
    0|0
    • 2ay

170 boyum kilo 64 kaç kilo vermem gerek?

• 2ay

ideal kilodasın fakat bir 5-6 kilo versen o göbekte söner yani sonuçta senin vücutta sadece göbekte yağ var.
      Diyetisyenler ayda 4 kilo kadar verdirebilirler :)

• 2ay

4 kilo derken en az 4 kilo sporla birlikte o sayı artabiliyor :)

• Enteresan bir göbek boyuna göre, ben 184'üm 90 kiloyum böyle göbek yok, yediklerinde problem var muhtemelen

0|1
    0|0
    • 2ay

Kardeş nası eritebilirim peki? Kilo vereyimmi diyet falan

• 2ay

Tamam dediklerini yapçam 1 haftaya sonuç alırsam yazcam bro

• 2ay

1 haftaya barsak hareketlerin değişir 2. haftadan itibaren sonuç alırsın yine de söylediğim tarzda beslenirsen 10 gün icinde mutlaka 1-2 kiloluk sonuç yaratır tabi bu sağlıklı bir sonuç, hızlı kilo vermek yerine yavaş yavaş o göbeği eritmiş olursun bol şanslar şimdiden

• Kardeşim aşırı derecede spor yapmana yok. yağlı ve hazır yiyecekleri fazla tüketme ve hızlı yemek yeme. göbek hızlı ve düzensiz yemek yeme alışkanlığından olur . öyle aşırı derecede göbek yok.

0|1
    0|0
    • 2ay

Peki nadı eriycek o zaman? Karın kası falan gerek yok yeterki göbek olmasın

• kas yap once

0|0
    0|1
Yükleniyor...