Aziz Yıldırım'ın Cumhurbaşkanı yanından ayrılmamasının sebebi neydi?

Dün akşamki basketbol maçında Aziz Yıldırım, Cumhurbaşkanının yanından hiç ayrılmadı ve devamlı gülümsedi Aziz Yıldırım'ın Cumhurbaşkanı yanından ayrılmamasının sebebi neydi?

0|0
11|31

En İyi Kız Görüşü

• İşi düşmüştür kesin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Yalamali isler ne olcak baska sebep

0|1
    0|0
  • Fetosaray gibi, Beşiktaş gibi sarayı yalamadı adam. 3 Temmuz'da nasıl dik durduysak adam cemaat Fenerbahçe'yi ele geçirmeye çalışıyor dedi herkes dalga geçerken haklı çıktı. Trabzonspor'a bir sürü yer bedelsiz verilirken biz okul yaptık ve okula hayır dediler. Üstelik araziler bizimdi. Stadımızı devlet yapmadı, vergilerimizi silmedi devlet. Adam nasıl da haklı çıktım bak diyor o gülümsemesiyle anlayana 😉

0|0
    0|0
  • birçok sebebi olabilir. ama cumhurbaşkanı da zamanında adamın günahına sağlam girdi burdan diyeceğimiz her şey teoride kalıcak.

0|0
    0|0
    • 1ay

Senin hakkına giren birine senin tavrın nasıl olurdu

• 1ay

tabiki bu şekilde olmazdı. ama diplomasi farklı bir durum. örnek veriyorum rusya bizim anamızı ağlattı tarihten beri ama biz rusyayla ilişkimizi sağlam tutmak zorundayız çünkü güçlü bir ittifak olur kendileri. aziz yıldırım erdoğana atar gider yapsa suratını assa başına neler neler gelir.

• FENERBAHÇEliyim ama ikisinden de nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Efendi uşak

0|0
    0|0
  • Cumhurbaşkanı yani daha ne olsun

0|0
    0|0
  • Olabilir bir sebep aramak saçma.

0|0
    0|0
  • Biz nerden bilelim ona sor

0|0
    0|0
  • asik olmus

0|0
    0|0
  • yalakalar çoook...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• Aziz Yıldırım , Fikret Orman veya Dursun Özbek gibi Cumhurbaşkanını yalayan tiplerden değil bedava stat yapın diye yalvarmaz diğer başkanlar gibi.

1|2
    0|2
    • 2ay

Emin misin

• 2ay

galatasarayın ve beşiktaşın vergi borcunu silen ben değilim ayrıca tt arenanın yapımında galatasaray klübünün tek kuruş katkısı var mı acaba üstelik bir kaç ay önce sarayı ziyaret edip erdoğana stad sözü verdiren kişi de ben değilim. Ayrıca Erdoğanın cemaati devlete soktuğu savcı ve hakimler yüzünden Aziz Yıldırım gereksiz hapis yatmıştır ve Fenerbahçe klübünün trilyonlarca para ve itibar kaybetmesine sebep olmuştur. Erdoğanın yüzüne tükürse haklıdır.

• 2ay

İşte ona rağmen yanından ayrılmamış ;)

• Cumhurbaşkanı kendisinden bizzat özür diledi: hata benim, fetocuların devleti neredeyse ele geçirmesine önayak oldum. Aynı çete Fenerbahçe yi ele geçirmeye kalkınca oğlumla destek oldum. Çok ama çok büyük hatalar yaptım. Yargının feto eliyle sporda yaptıklarını; başta Trabzonspor ve Galatasaray olmak üzere aleni desteği göremeyecek kadar kör oldum. Gözümü öyle bir nefret bürüdü ki, Galatasarayın 200 trilyonluk vergi borcunun 20 trilyona düşmesine onay verirken; yapılan okul yatırımları nedeniyle Fenerbahçenin vergiden düşme isteklerine hayır dedim. Aldatıldım kandırıldım, senden özür diliyorum maç çıkışı elini ver öpeyim aziz bey demiştir. Başkan da ona gülmüştür

1|3
    0|2
  • fenevin yıllardır illegal işleri çevirmesinin ve azizenin her hangi bir ceza almamasının altında başka neden olamazdı zaten...

0|1
    1|0
  • Herkez şimdi Aziz başkan yakalık yapıyor düşüncesiyle yorum atıcak şu birlik beraberliği iyiye neden yorulmaz giren çıkan ne bu kupa Cumhurbaşkanlığı kupası illaki Cumhurbaşkanı olucak Azizle konuşucaklar bunlar normal karşılanmalı saçma sapan yorumlar atmayın.

1|0
    0|0
  • Şu bizim tazminat davası var onu ayarlıyorlar sezon sonu Fenerbahçe tff'den ve devletten yüklü bir tazminat alacakta şaşırmayın şimdiden.

0|1
    0|1
  • Bilemeyiz :)

0|0
    0|1
  • bir foto bulmus gelmis burda sebebi neydi diyo sizin gibi yalamiyoz veya 54 defa sayin cumhurbaskani demiyoz biz

0|0
    0|0
  • aşık olmuş çünkü.
    Töbe töbe, kupanın adı Cumhurbaşkanlığı kupası, başkanlar adına kupa düzenlenen adamın yanında olacak tabi, ve Fenerbahçe kazandı kupayı recep tayipin elinden alındı kupa, napsın Aziz Başkan kaçsınmı adamın yanından.

1|1
    0|0
  • Ne yapacaktı?

1|1
    0|0
    • 2ay

Fiko gibi Cumhurbaşkanım şiiri mi okudu , Fetö saray gibi kuyruğu her sıkıştığında takım halinde sakso çekmek için saraya mı gitti. Misafirini ağırladı adam. Yalayacak en son adam Aziz Yıldırım ;)

• 2ay

Belli belli

• Altında bir bit arayın zaten ツ

0|0
    0|0
  • Cunku oradaki ahmet de olsa mehmet de olsa recep de olsa bir Cumhurbaskani. Devletde makamlarda isimler gelip gecicidir Cumhurbaskanligi makamina herkes saygi duymak zorunda

0|1
    0|1
    • 2ay

Saygı duymak mi bu? Her dakika gülücük atmaya gerek yok saygını duy yeter

• Aglasın mı MK karşısındaki devlet başkanı Cumhurun reisi

0|0
    0|3
  • iki lider sonuçta

0|1
    0|1
  • Çıkarlar...

0|0
    0|0
  • Karşısında Devlet Başkanı var..

0|0
    0|0
  • Yeni mi bu acaba

0|0
    0|0
    • 2ay

Dün akşamdan

• 2ay

Ben de bunu demek istiyorum

• 2ay

herkesin demek ki satın alınabilirliği varmış onu öğrendik

• Her olayda bir şey aramayın artık

0|0
    0|0
  • 1. Evinizie misafir geldiğinde ne yapıyorsunuz yanlız mı bırakıyorsunuz.
    2. Biz Gs Bjk gibi stad yapın bize demiyoruz.
    3. Biz Gs Bjk gibi vergimiz için af istemiyoruz gününde ödüyoruz.

1|0
    1|0
  • Doggu mu samet

0|2
    0|0
  • Aynı kaptan yedikleri için. O değil de biz mi takılcaz 😂

0|0
    0|0
  • Bankayı açmaya çalışıyor kesin :)

0|0
    0|0
  • Kendisini içeri artırdı diye 😊

0|0
    0|0
  • maç izliyorlar nereye ayrılsın

0|0
    0|0
  • Korkmustur

0|0
    0|0
  • Tabiki gülümseyebilir bundan anlam çıkarmamak lazım. Ama şuanda çoğu klübün başkanları kendilerine en fazla yarar sağlayacak seyircilerini düşman ilan ederek kendi bacaklarına sıktılar deyim yerindeyse. Klüpler arası düşmanlık demeci veren başkanlar sırayla görevden alındı ama bunun sonucu kimi taraftar başkanlarını yetersiz görerek maçlara gitmedi , kimini de kendi başkanları stadlara almadı.

0|0
    0|0
  • ne bileyim

0|0
    0|0
  • Fetonun yanindami olsaydı?

2|3
    0|1
  • çıkar olabilir. bende bir beşiktaş taraftarı olarak Fikret Reis in Çarşıyı stada almaması ve RT ye böyle yalaklanması utandırıyor beni malesef
    https://www.youtube.com/watch?v=918pOkSoMrU

0|3
    0|1
    • 2ay

Galatasarayın aksaraya çıkması ve fikretin hareketleri de utandırıcı

• 2ay

Bizimkiler de dik durmamadı maalesef şampiyonluk için ak saraya çıkmak yakışmadı

• 2ay

. :D

• Ligde geriye düştü yardım isteyecek

0|1
    0|0
Yükleniyor...