Gezi parkı eylemi konusunda ne düşünüyorsunuz?

siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ben sonuna kadar onların yanındayım tayyip bey artık haddini çok aşmaya başladı ... ! insanların hayatına müdahale edemez ayyaş çapulcu vs. diyemez ! ne haddine ki ?

Güncellemeler:
ben kendi görüşümü yazdım ! başkalrının sorularınıgörmedim ben kendi sorumu kendi fikrimi yazdım off sıktı diyen ne diye yorum yapıyosun o zaman saçmalamyı kesin görüş bildirecekseniz yorum yapın yoksa yapmadan geçin .

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• sadece yüzde 50 nin başbakanı olduğunu kabul etti.Her zaman ötekileştirmeyi tercih etti.Biz ve onlar.Yüzde 50 sandıkta yeter ama demokrasi sandık değildi.Bu yaşına gelen birine bunu gençler öğretti !

5|2
    0|0
    • helal kardes ...

• Aynen, daha gülmeden önce ağzını açmış duruyor, sesli gülüyorum her defasında. beğendiysen bunlara da bak, link link link link

• :) Okul kalmadı artık o devir bitti iş hayatı başladı :) gerçi her zaman okuldaymış gibi bir ders alıyoruz ama neyse şimdi bana edebiyat yaptırma akıp giderim tutamazsın.

Erkekler Ne Diyor 14

• Tayyip'e gelsin link adam zaten başbakan değil padişah oldu, oda yetmiyor.

4|3
    1|0
    • adam gülmeden gülmeye başladım :D tipe gelll

• offff bunlar daha komik :D okulda kimse olmasa 1. olacan :D:D:D

• tayyip o 2 ağaçtan biri link öbürü zihniyetine

link buda mizahi bir kare

ben bir çapulcuyum tayyip içi dışı biiber gazı olan bir çapulcu

4|2
    1|1
    • hahah çok güzel linkler kardes :D ;) bende bir çapulcuyum !

• Ne düşündükleri umrumda degil,ben bu eylemi destekliyorum sadece bu benim için

4|2
    0|0
  • Bu konuyla ilgili bidaha kımseyle tartışmıycam o yuzden bişey demiyorum

3|0
    0|0
  • Eğer sayın başbakanımızın yapmış olduğu siyasetten memnun değilseniz soluğu meydanlarda değil, sandık başında alacaksınız. Demokrasilerde izlenecek yol budur.

Şu yazmış olduklarınız taksim konusunda ne kadar sığ düşündüğünüzü gösteriyor ve meydanlardaki binlercesi de farklı değil.

1|1
    7|7
    • Kelimelere takılma, söylediklerimi çürüt... istediğin gibi ifade etmekte özgürsün, müsade ediyorum

• 2 yorumunda da aynı cümleleri kurup bize papağan diyosun '' Sana ezberletilmiş olan kelimeleri '' hayırlısı be gülüm, neyi savunduğunun farkındasındır umarım...

• Şu sorular sıktı artık. Kardeşim 100 kere soruldu 100 kere de cevap verdik. Az farklı olsa neyse diyeceğim hepsi aynı. Eylemi destekliyorum ama yakıp yıkmayı desteklemiyorum...

1|0
    1|0
    • yakıp yıkmayı kimse istemez ama mecbur bırakıyorlar ! sıktıysada yorum yapmayın görünce geçin .

• Her soran sıktı ise yorum yapmayın diyor. Bundan bile sıkıldım :)

• :)

• teprik ederim, bu konuda 54684. soruyu açma şerefine eriştin. gizlenmeyeydin iyiydi bulur göz altına burun üstüne alırdık saçma sapan sorular sorardık. eylenceli olurdu

0|0
    5|1
  • Soru sormak için soru açmayın .

1|0
    4|1
  • bu park diyeni asmak lazım.

1|0
    6|4
  • başbakan kafasına koyduysa yapar kimseyi dinlemez

0|0
    2|1
  • Boş işler boş

tayyip o koltuğu bırakırmı ?

la siz burayı arab ülkesimi sandınız ?

0|0
    4|3
  • Size soruyorum gezi parki eylemcileri siz neyi protesto ediyorsunuz ?

0|1
    2|3
  • Saol abla.

2|1
    0|0
  • sözde devrimcilere gün doğdu baş kaldırmaya calısıyorlar :D

0|0
    6|4
    • Cabalamak hic bir sey yapmayip sirf elestirmekten iyidir diye dusunuyorum.Halk begenmedigi, rahatsiz oldugu yerde protesto etme hakkina sahiptir. :)

• ...

Memeler Baş Kaldırmış

Kavuşmuyor Düğmeler

Zalımoy Gelir

Zalım Zalım Zalım

Gökte Yıldız Ellidir

Elliside Bellidir

Zalımoy Gelir

Zalım Zalım Zalım

Sevilecek Güzelin

Gülüşünden Bellidir

Zalımoy Gelir

Zalım Zalım Zalım

...

• tabiki protesto edilecek ama bazı guruplar yakıp yıkıyor

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabiki kimsenin haddi degil.Heleki halkin oyu ile oralara gelmis,sonrasinda ulkeyi kendi basina sahiplenip,kendi menfaatleri dogrultusunda hareket eden bir sözde liderin hic haddi degil.Televizyonlara cikip,iki lafi bir araya getiremeyen bir insan...Kalkip kendisini protesto edenleri dinleyip,uzlasmak yerine,capulcu ayyas gibi ifadeler ile daha da kiskirtmakta.

Her daim ulkesinin insanlarinin arkasinda durup kollama görevindeki polislerde Tayyip padisahin (!) emrine itaat etmekte...Insanlara zarar verip can almakta...

Yaziklar olsun...Ulke kimlere kalmis.

2|0
    0|0
    • çok doğru arkadasım çok doğru ...

• sen cok haklısında benimde düşüncelerimi paylaşmaktan dilimde tüy bitti yeminle sabah tayyip akşam tayyip günlerdir başka erkek yüzü görmüyoruz yeminle adsdsd onuda geçelim kimsenin kimseye çapulcu deme hakkı yok evet.başbakanda olsa.

4|1
    0|0
    • kısıtlamalara hiç bişeye hakkı yok aslında görevinin dışına çıkmasın kimsenin düzeni ona kalmaamış çok güldüm dostum :D baska erkek yüzü görmüyoruz :D hahahah

• gelir cünkü ordakilerde kabul etmiyo onu görüşmeyi felan reddetmişler baya tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı rezil :D:D:D

• :D vallahi ya gelmese gelemese keşkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee )

• link Sonuna kadar eylemi destekliyorum

4|2
    0|1
  • şu moderatötler bu konuyu açtırmasınlar yeter ya 10000 tane konu açıldı ne yhaliniz varsa yeyin gazı da suyu da size hak

1|0
    7|3
    • yazma o zaman cevap yama defol çık sana zorlamı yazdırıyolar boş konusma defol şurdan o gazi suyu sana sokmak lazım ki akıllan !

• off sıktı artık..

0|1
    7|6
    • İnsanlar meydanlarda canını dişine takıp mücadele ediyor. Yanlış giden birşeyleri düzeltmek için Türkiye tarihinde ki en güçlü iktidara karşı meydan okuyor. Bu süreçte polislere karşı en büyük direniş gösteriliyor. Panzerlerin önüne geçiliyor, gaz bombalarıyla insanların kafatasları parçalanıyor ve plastik mermilerle insanlar hedef tahtası haline getirilmişken sen sıkıldığını söylüyorsun. Bu konu 100 kere de açılır 1000 kerede. Anlamsız aşk meşk muhabbetlerinden bin kat iyidir. Şöyle buyrun.

Yükleniyor...