Neden sürekli kavga gerilim belirsizlik dolu sahte bir gündem var futbol dünyamızda?

sorun nedir bilmem kimse bilmiyor da zaten. bir tarafta dünyanın en iyi iki takımında yani barca ve galatasarayda oynamış arda diğer tarafta imparator.
kim haklı kim haksız bilmem ama neden çıkıp net açıklama yapılmaz? neden uzlaşılmaz?
ayrıca ikisinin davası neden hepimizi bu kadar etkiler bu kadar bağlar?
neden büyük büyük olmaz neden küçük küçük olmaz?

0|1
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Gerilimin yansımadığı hiçbir alan kalmadı. Ülke gerilimde, insanlar öyle... Bir yerden patlak veriyor böyle.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• üç beş zengin parasını aklıyor diğerleri kavgasını yapıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Sanırım ben tahmin edebiliyorum sebebini. İki ipte bir cambaz oynamıyor. Fatih hocanın egosu her fikre açık biri olsa da buna engel olmuş. Arda ve O'nun gibi ber çok iyi oyuncumuz olsa dahi bu kişilerin milli takıma çağırıp çağırmamasını eleştiremem. Sonuçta teknik patron Fatih hoca. Kendi tasarrufudur.
    Sebibine gelince, Arda aptal bir çocuk değil ve gerçekten çok şey öğrendi İspanya'da. Ne yazıkki bizim ülkemizdeki taktik ve çalışma anlayışı ile , avrupanın hepsi olmasada bazı ülkelerinde farklılıklar var.
    Bazı konularda Fatih hocaya fikirlerini sunmuş ve teknik taktik açıdan yanlış yaptığımız şeyleri ortaya sunmuştur kesin. E bizimki de horoz olunca ve otoritesinin sarsılmasını istemeyince , ilişiğini kesmiştir. Sırf Arda'nın ilişiğini kesmekle olmaz çünkü arkadaş ilişkileri çok iyi ve insanları etkileyebiliyor. Bu yüzden diğerleri de yandı haliyle. Genele bakarsak ikiside şahsına münhasır çok iyi insanlar. Ortada kötü bir niyet de yok. Başta dediğim gibi egoya yenik düşme olayı var.
    Kesinlikle gizli bir kıskançlık seziyorum. Tabiki kimsenin günahını alamam ama benim düşüncem böyle. Yazım karman çorman oldu ama umarım kendimi ifade edebilmişimdir bu konuda :)

0|1
    0|0
  • İnsanlar bir şekilde gündeme gelmek istiyor. Basari ile on olana çıkmak yerine bu şekilde çıkmayı tercih ediyorlar. İdda ediyorum eğer avrupa şampiyonasında basarili olsaydık boyle suni gündem oluşmazdı

0|1
    0|0
    • 2ay

italya kazanır galler kazanır türkiye kazanır kupon nasıl olur?

• 2ay

Avusturya ve ispanya yatırabilir.
      Turkiye kazanır
      Sirbistan kazanır
      Brezilya handikap kazanır benimki

• 2ay

galler daha iyi...
      ispanya toparlanmadı daha...

• Fatih Terim 'in pis egosu yüzünden oluyor bunlar. Basın toplantısından bir şey anlayan var mı acaba? Ben size hesap vermem diyor adam resmen. işinize gelirse diyor ve bir Allah'ın kulu da bir şey yapamıyor. Bunu biz büyüttük bu kadar yoksa bu ego ve şımarıklık normal değil.

0|1
    0|0
  • Baska isimiz yok

0|1
    0|0
  • ülkeye reset lazım

0|1
    0|0
  • Kaliteli futbol olmayınca kaliteli tartışmada olmuyor

0|1
    0|0
  • futbolu captırdılar