Kick boks'a gitmelimiyim?

İzmirde white club diye bir yerde kickboks salonu buldum deneme dersine gittim ilk defa spor yaptığım için baya yorucu geldi gitmek istiyorum ama baya kalabalık benimde kalabalıkla aram pek iyi değil başka yerede gitmek istemiyorum buranın hocaları falan ilgili baya daha önce tekwandoya gittim bana göre değildi sizce kick boksa gitmeli miyim?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben boks filan gitmedimde salonda kardio çalıştım ruhum sıkıldı bir yıgın kişi ter kokuyor hem bide salonda klima açılmıyorsa leş gibi kokuyor :D
    Bak ne güzel sende benim gibi izmirdemişsin sahilimiz var mis gibi orda yardır amacın spor yapmaksa yürüş yap bence.

0|0
    0|0
    • Fıtness a bende gidiyorum baya sıkıldım hem spor hem eğlenceli bişey olsun istiyorum ki baya eğlenceli ve yorucu geçti ilk ders :D havalandırma konusunda sıkıntı yok tek sıkıntı kalablk biraz :D

• Haklısın da bizim burası tramvay çalışması nedeniyle baya bir kapalı bide eve dönerken yokuş çıkıyoruz baya yorucu oluyor insanın gidesi kalmıyor :D :D

• Biliyorum bende izmirdeyim tramway olsun birşey degil hergün ben onların üstünde koşarken ninja gibi zıplıyom sen düşün :D

• gıt bence oraya

0|0
    0|0
Yükleniyor...