Lens Bjk kapısından döndüğünü biliyormuydunuz?

Fenerbahçenin ve Türkiye'nin en çok asist yapan oyuncusu Lens Bjk kapısından döndüğünü biliyormusunuz. Lens ile antlaşılmış ama Nasri olumlu cvp verince ona yönelinmiş ve Advocaat isteği ile Bjk red etmiş Fenerbahçeye gelmiş. Bjk de Lensi görmek istermiydiniz.

• Evet isterdim.
    12% (1)33% (6)27% (7)Oy Ver
  • Hayır istemezdim.
    50% (4)33% (6)38% (10)Oy Ver
  • Bjkliyim keşke bizde olsaydı Lens.
    0% (0)17% (3)12% (3)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    38% (3)17% (3)23% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Şampiyonlar liginde oynayan takıma gitmeyip ligde bile dokuzuncu takıma mı gidecek haha beşiktaş istese gelirdi

0|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anki kadroda kanat yetersizliği var, Quaresma formsuz ve Q7 zamanlarında, Olcay ise takım temposuz olduğunda her zamanki gibi berbat.

Gökhan takımda olsa gereksiz görürdüm Beşiktaş'da, şimdi işe yarardı.

Lakin bu adam tipik bir Premier Lig topçusu, Süper Lig'de bir süre sonra formu düşerse cidden kendisine sövdürebilir.

Ciddiyeti korursa fizik kapasitesini korursa sene sonuna kadar ligde çok faydalı olur.

Sunderland'den gelme 28 yaşında bir kanat oyuncusunun fizik üstünlüğüyle ligi nasıl duman etttiğini görüyorsunuz, ondan sonra türk futbolu şöyle böyle.

0|0
    0|1
    • 1ay

Aynen öyle İngiltere ile aramızda fark var ama cidden çok kuvvetli.

• 1ay

O kadar da kuvvetli değil, tempolu ve güçlü olunca ezici duruyor. Bilic'in deli dana gibi koşmalı ingiliz futbolunda formda Töre de aynı böyle eziyordu rakibi güç-hız kombinasyonuyla.

Bu Lens Gökhan'ın tekniği daha geri, patlayıcılığı az daha düşük, kondüsyonu daha yüksek versiyonu işte.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Sizden alması daha zevkli oluyor , seneye alırız çok istersek :)

0|1
    0|0
  • Bizde bruma var poldi Sinan var depay olursa ok lens e gerek yok

0|0
    0|0
  • kaliteli topçu

0|0
    0|1
  • Evet isterdim.

0|0
    0|1
Yükleniyor...