Kendimi sürekli aşağılıyorum herkesi benden üstün görüyorum psikayarist hastalığımı var bir bakın :(

arkadaş son 6 aydır böyleyim sürekli boşlukdayım sürekli kendimi aşalıyorum hep yalnızım herkesi bende üstün görüyorum bu ne çeşit bir hastalıkdır

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• başkalarını kendinden üstün görmen aşağılık kompleksine benziyor diğerleri de depresyonu anımsatıyor.tabi ben doktor değilim doktra gidersen bambaşka şeyler söyleyebilir ama depresyondasın der o kesin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Kndine bir hobi bul.. Msla yni bir kitaba başla veya spor yap..Kendinde eksik gördüğün şeyleri not et ve onlari kendine hedef olarak gör.. En başta kedine güve.. Yapabilirim de.. Ama basaramazsan da unutma NOBODY İS PERFECT! ;) bol başaılar..

0|0
    0|0
    • ben spor konusunuda pek beceremiyorum her konuda becerisizim

• Böyle düşünürsen yapamazın tabii.. Brz kendine güvenmeye çalış.. Denenen azından.. Spor olmasa da başka şeyler deniye bilirsin..

• kimse kimseden üstün değildir herkesin birbirinden farklı özellikleri var o kadar sen bu dünyada teksin ve değerlisin çünkü senden bir tane daha yok olaya böyle bak

0|0
    0|0
  • Git bencede , hastasın . Aşağılık kompleksi . Ilaçlar rahatlatır seni .

0|0
    0|0
  • motive edici kitaplar oku eğer bir psikoloğa gitmekten çekiniyorsan.

0|0
    0|0
  • Hayıır yaa sende gerizeka var.

0|0
    0|0
    • öyle bişey olduğunu zannetmiyorum derslerimde başarılıyım

• o yüzden böyle mal gibi kendini aşşağılıyosun dimi tm tm senide anlamak lazım :):):):))9

• olabilir aslında hep öyle şeyler başıma geliyor ben başaramam öyle şeyleri ufak insanım ben

• aşagılık komplesksine kapılmışsın sen ,öncelikle kendi değerinin yapabileceklerinin farkına varıp kendini sevmeyi öğrenmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aşağılık kompleksi sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...