Napsamda Göndersem Acaba???????

merhaba benim erkek arkadaşımın amcasının oğlunun nişanlısı kaldığı yurttan kovulmuş erkek arkadaşımda 15 günlüğüne sende kalabilir mi ben kefilim dedi bende onu kırmamak adına kabul edip eve aldım ama şimdi pişman oldum çok pasaklı yediğini içtiğini ortada bırakıyor yatağını toplamıyor ben işe gidiyorum dönünce evimi ahıra dönmüş bir halde buluyorum erkek arkadaşıma anlattım ben istemiyorum bu kızı evde diye oda söyle evi nasıl bulduysa öyle bıraksın dedi ama kızı da kırmak istemiyorum insanları kırmaktan çok korkan biriyimdir ben şimdi onu kırmadan nasıl evden gönderebilirim bana yardım edermisiniz fikirlerinize ihtiyacım var

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi erkek arkadaşın kefil olduysa, kızı ya göndermesi ya da ortalığı erkek arkadaşının toplaması gerekir. kefaletin anlamı budur. lafta herkes çok kolay kefil oluyor ama icraatta bişey yok :( o yüzden maalesef artık ben kefilim lafına inanmamak gerek. bu sorunu erkek arkadaşın çözmeli.

1|0
    0|0
    • Haklısın

• rica ederim. inşallah çabuk çözüme ulaşır.

• İnşallah Buda Bana Ders Oldu

Erkekler Ne Diyor 6

• en ağır yük insan yüküdür Allah yardımcın olsun... bence senin yapacağın bişey yok onu kim sana gönderdiyse çözümü o bulacak...

1|0
    0|0
  • s*ktir git de. kırılma ihtimali var ama olsun :D en azından gideceği garanti :D önemli olan da kırılıp kırılmaması değil zaten, gitmesi :D

1|0
    0|0
    • tabiki ölede bu yüzden erkek arkadaşımla aram bozulurmu ki bide ben öyle*git diyebilen bir insan değilimdir

• Doğru Söylüyosun Bu Yüzdende benle kötü olacaksa da kendi bilir

• anlayışla karşılaması gerekir.olması gereken bu.ama naapar bilmiyorum

• Ona seninle bisey konusman gerektgni sogle. Gunduzleri cok yoruldgunu evr gelncede bide ev temzligi ile ugrasmak istemedgni sogle. Ve is paylasmi yapmanz getektgni sogle. Herkez kendi temzlgni yapsn

1|0
    0|0
  • haftasonu akrabam gelcek kalmaya de. nerden çıktı derse hastaneye gitcekmiş bir süre bende kalcak dersin.

1|0
    0|0
  • kırcan ya da kovcan dürüst ol yurttan boşa kovulmazsın

1|0
    0|0
  • Kırmadan gönderemezsin ki.. Her halukarda kırılacaktır. Ama herkezde eve alınmaz. Sevgilin kefil olduysa ona diceksin "Gel, Götür." diye

1|0
    0|0
    • söledim zaten erkek arkadaşım il dışında çalışıyo ona hafta sonu gel götür bunu dedim tamam dedi ama kızdımı bana kızmadımı öyle dedim diye bilmiyorum artık

Kızlar Ne Diyor 3

• güzel bir dille anlatabilirsin

1|0
    0|0
  • tatile çıkacam evi toplayıp kapatıyorum de :)

1|0
    0|0
    • haftaya gerçekten tatile çıkıcam zaten ama 1 hafta daha dişimi sıkabilirmiyim onu bilmiyorum :)

• 1 hafta anca evi temizler toplarım de tatile gidicem nolup nolmamak var sen git de :D

• :D

• bence evden kırmadan da gönderemezsin.çok uuzn kalmyacaksa erkek arkadaşının söylediğin uygula

1|0
    0|0
    • çok uzun kalmiyacak en fazla 5 6 gün daha

• sabret boşuna kismeyle kötü olma.sabah ıkamdan gzl bir dille anlatırsan kimse kırılmaz.utanması lazım yaptığınedena ben de kendi evimde pasaklıyımdır ama başkasının evinde temiz olurum

• Bende pasaklı bir insan olduğumu düşünüyodum takii bu kızı görene kadar

Yükleniyor...