Büyüyünce ne olacaksın bakayım sen ?

malum sorudur bu hayatımızın her köşesinde yer almış ve alacaktır çoğumuz doktor mühendis polis olmak ister çoğumuz ise farklı şeyler düşünürdü sınıfımda astronot olmak isteyen bile vardı oysa benim hedeflerim hep küçüktü ben otobüs muavini olmak isterdim :) şimdi soracağım asıl soru şu : Gerçekten istediğiniz mesleklerdemi çalışıyorsunuz ?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• asıl istediğim rus dili ve edebiyatı idi ama maalesef bende o kapasite olmadığından tarih bölümü .

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim zamanimda Aysen Guruda'nin Ana dizisi vardi bende ona ozenip Ana olacam derdim :D

0|1
    0|0
  • Oyuncu olucam derdim tıp okuyorum işe bak :P

0|1
    0|0
  • Senin olcam :/

0|0
    0|0
  • Anaokula gidiyordum daha ogretmenim sordu bu soruyu sirayla cevap verildi erkekler polis itfaiyeci vs..kizlarda ogretmen doktor..benim cevabim ise gelin olmak istiyorum ogretmenimde gelinlikmi giyeceksin bende kafa isaretiyle evet demistim hic unutmam..yas 27 hala gelinlik giymerim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Köfteci olmak isterdim hep şimdi makine mühendisiyiz ama halen daha aklımda var, ömrüm yeterse emekli olduktan sonra köfte dükkanı açmak istiyorum. :)

0|0
    0|0
  • başbakan olacam

0|1
    0|0
  • Bakalım sınavlara göre derdim :D

0|1
    0|0
  • Polis olmak istiyodum halende yolunda devam ediyorum. Geçenki mülakatta elendim maalesef ufak dövmeden dolayı eleneceğimi bildiğim halde girdim, seneye kesin Polis meslekteyim :)

0|0
    0|0
    • mülakat şartları nedir ?

• üniye hazırlanıyorum 19 yaş iz yara yok bozuklukda yok gözde boy 1 74

• Link gönderemıyorum araştır diyeceğimde. akademiye girebilirsen akademiye yapış derim makam koltuk rütbe mevzusu anlamışsındır zaten fakat 22 yaşından gün almamış olman gerek. 370 en düşük 340 puanlı adamları alıyolar diye biliyorum.

ben Polis mesleğe giricem Normal memur olarak ama torpilide kullanıcam. biraz araştır eğer gönülden istiyosan girmelisin bence

• Ben hep maceraperest olmuşumdur.İzlediğim filmler,diziler ve okuduğum kitaplardan etkilenmiş aynı zamanda inkılap tarihi ve tarih öğretmenlerim sayesinde inanılmaz vatan sever yetiştirdim kendimi.Öğretmenlerime hep bu yüzden saygı duyarım.

Ajanlık,casusluk,istihbaratçılık gibi mesleklerin hayaliyle okudum.Harp akademisine girmek oradan da mezun olunca (JİTEM'de) çalışmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • kaçakcı olacam

türk sinemasında ki gibi çok popüler

0|1
    0|0
Yükleniyor...