Diyet listesi hazırlayabilir misiniz?

Kilo vermek istiyorum diyet listesi hazırlayabilecek olan var mı

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ücretli yapıyordum zamanında..
    Kendine kurallar koy öyle diyeti yerine getirecek vaktin veya maddi imkanın olmayabilir.
    Şekeri asla yemycem de mesela bununla başla.
    Birkaç hafta sonra ekmeği azaltmaya başla v. s

1|0
    0|0
    • 1ay

Sabah yemem gerekenleri biliyorum, akşam da sadece çorba içmeyi düşünüyorum. Ekmek, tuz, şeker kesinlikle kullanmayacağım. Fakat öğlen hakkında hiç bir fikrim yok, yardımcı olabilir misin?

• 1ay

Bu işin sabahı öğleni yok vücut gündüzü geceyi bilmez.
      Bu çok detaylı birşey ama şöyle söyleyeyim.
      Ekmek yemezsen olmaz kepekli ekmek al iyisinden her öğününde ye.
      Şekerin fayfası yok sadece şekeri kessen yeterli zaten.
      Tuzada ihtiyacın var çok abartma
      Akşam salata çorba ve birkaçtane haşlanmış yumurta ye.
      Ara öğünlerinde yoğurt ve elma, armut v. s meyvelerden ye.

• 1ay

Çok teşekkür ederim 😊

En İyi Kız Görüşü

• Diyetisyene gidebilirsin canım 😊
    Sana en uygun diyet listesini hazırlayacaktır, herkesin vücudu farklı sonuçta sakın burada yazılanları uygulayıp sağlığını bozma...

1|0
    0|0
    • 1ay

En uygunu o olduğunu biliyorum canım ama inan o kadar çok üşeniyorum ki 😄

Erkekler Ne Diyor 6

• sadece diyet mi? bakın kilo vermek sadece diyete baglı bir durum değildir malesef insanlar açlık grevıne gırer gıbı dıyete gırıp kilo verdıklerını sanıyorlar hem saglıgınızdan oluyorsunuz hemde verılen kıloları cok cabuk alıyorlar.. bu nedenle sana mantıgını anlatayım.. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • Bu hatunların diyet yaptığını veya başlayacaklarını herkese bildirme hevesleri kadar itici bir şey varsa o da sanırım anap ve dsp koalisyon hükümetidir.

0|0
    0|0
  • özel mesaj atarmısın listen hazır.

0|0
    0|0
    • 1ay

Burdan da yazabilirsin

• 1ay

dimi burdan word belgesi yollanıyor neyse sen boş ver diyeti felan yürüyen bomba olmaya devam et. iyilik yapak dedik asılacaz sanki bir mesaj atmaya korkuyor neyse iyilik yapanda kabahat.

• gidin diyetisyen hazırlasın. burada yazılanın size ne kadar faydası olabilir

0|0
    0|0
  • dıyetın ılkı hep elma dır acaba neden?

0|0
    0|0
  • İnternette var dolu istersen bir bak !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Diyetisyene gitmen daha sağlıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...