Sizce çalışmalımıyım?

Arkadaşlar boyum 1.80 kilom 57 biliyorum çok zayıfım ama vücut çalışsam nasıl birşey çıkar ortaya? Absürt bişey çıkar mı ya da kilo alırmıyım?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kas yapmak icin karbonhidrat+protein sart yani yemek yemek yemek sonra spor 😊

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• omuzların çok dardır uzun bir dalsın şşuan 6 ay gibi bir sürede omuzların acılır kanatların çıkar çok sexsi bişi olursun 65 kiloya gelirsin sonra kilo alman zorlaşır ama aynaya baktın mı güzel yakışıklı baklavalı bir insan görürsün reyiz dene ve göör bak benim bir arkadaş da senin gibyidi =D yakışıklı oldu

0|0
    0|0
    • Yüzüme bir gülümseme geldi bro eyw. dediğin gibi omuzlar çok dar hiç genişlemeyecek gibi

• Salon şart mı?

• tabiki hayır ben 2 sene evde çalıştım üstüne 1 sene kickbox yaptım 1 ay da fitnes yapıp sporu bıraktım =D ama bir fitness salonuna gidersen 3 ay kendine gelistirirsin he diyorsan para yok sana tavsiyem evde sınav cek kız sınavıyla başla hatta ziyanı yok kimse görmiycek nasıl olsa ben mesela günde 100 e kadar çıkarmıştım sınavı neyse mekik çek ben 250 ye kadar çıkarmıştım mekiği zaten sınav mekik çeksen üstüne barfiks çeksen her gün 2000 kaloriden fazla yesen zaten kendine gelirsin =P toparlarsın ama hızlı bir toparlanma istiyorsan daha dengeli gelişmek istiyorsan salon şart ben hep kendim çalıştım şu an omzumda yamukluk var =D sağ omzum daha kaslı sol daha kassız nasıl başardım bilmiyorum ama =D

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilo alırsın, spor yap

0|0
    0|0
  • Calis bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Güxel birşey çıkar kirve

0|0
    0|0
  • z per 1