Kulüpler Birliği 10 yabancı kontenjanı ve 6 artı 2 sistemi üzerine görüş birliğine vardı.

Kulüpler Birliği 10 yabancı kontenjanı ve 6+2 sistemi üzerine görüş birliğine vardı.

6+2 derken toplam 8 yabancı oyuncu mu olacak sahada?

Böylesi iyi mi oldu kötü mü ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma saçma iş yapıyorlar. Bakın milli takım olarak en üst sıralardaki ülkelere, hangisinin liginde yabancı kısıtlaması var buradaki gibi..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• 6 sahada 2 yedek 2 kadro dışı olacak

ben kadro dışı kalacak yabancıya karşıyım.direk 6+4 yapılmalıydı

0|1
    0|0
    • dediğine ufak bir kısım dışında katıllıyorum dediğin gibi yyabancı alıncaksa niye kadro dışı kalsın yani bence de yabancılar kadro dışı kalmamalı 6 tanesi ilk 11 ise 2 tanesi yedek ya da 3 tanesi yedek olur yani bence 8 ya da hadi 9 olsun 9 yabancı olsun 6 artı 3 olsun ;)

• 6 sahda 2 yedekte

0|1
    0|0
  • Yabancıların aynı anda 6 tanesi sahada olabilecek.2 tanesi yedek çıkacak.

0|0
    0|0
  • 6 tane ilk 11 oynayabilecek 2 'si yedek diğer 2'si de kadro dışı ama yabancı alıyorsan kadro dışı olmamalı o yüzden ya 6 artı 3 olsun ya da 6 artı 2 olsun ayrıyeten bir de tribünde olmasın. kulüpler birliği bu kararı almış da federasyon bakalım ne diyecek.

0|1
    0|0
  • Bence kötü oldu yabancı sınırlamasını kaldırıp vergi düzeni oluştursalar herşey çözülür çok yabancısı olan havuza para atar tüm takımlar kazanır

0|0
    0|0
  • yabancı kısıtlaması işi gerçektende saçma buluyorum

0|0
    0|0
  • sınırlama kalkmalı bence(çeşitli şartlar koyarak elbette).böylece yerli oyuncular gerçek fiyatlarını bulur ve yerlilere yatırım daha çok artar hem de kaliteli yabancı getirilmiş olur sadece

0|1
    0|0
  • 6 sahada 2 yedek olmak üzere kadroda 8 yabancı olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...