Fitnessla ilgili? Arkadaşlar benim acil zayiflamam lazım yardım,?

Arkadaşlar bacaklarim çok uzun ve zayıf mide ve gobek kısmı bayadır çok kilo aldım ve bunu fitnessa giderek vucudumu şekile sokabilirmiyim ve ne kadar zaman alır lütfen cevap. Fitnessla gerçekleşmesi mümkün müdür incelmemin

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel zayıflama yag yakma dıye bırsey yoktur bunda anlaşalım öncelıkle... vucut toplam yag oranını dusurmelısın bunun ıcın ıse gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir. (verdıgım degerler örnektir)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bilmyrm ama bende karın kası istiyorum ama bir türlü kendimi cesaretlendirip gidemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bölgesel cardio programı hazırlayıp uygularsan istediğin forma kavuşman çokta zor değil. Yeter ki aceleci olma, karamsar davranma, sabırlı ol. Buna ek olarak cardio nun yanında uygun bir beslenme programıda çok önemli

0|0
    0|0
  • Kız bu kıyma değil kasaptan hemen cektiresin

0|0
    0|0
  • Otur hele , Nevzat çay koy ablaya

0|0
    0|0
  • Herşey senin çalışmalarına uygulamalarına bağlı

0|0
    0|0
  • 3 ay

0|0
    0|0
  • kesinlikle mümkündür ama daha hızlı sonuç alabilmen için sana crossfit öneririrm

0|0
    0|0
  • Evet mümkün ama savretmen lazım. Özel programlar var

0|0
    0|0
  • Evet mümkün istersen yardımcı olum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...