Sizce kendini spora adayan biri bir hafta içerisinde nasıl spor yapmalı?

Sizce kendini spora adayan biri bir hafta içerisinde nasıl spor yapmalı? Mesela 3 gün fıtness sonra bir iki gün yüzme arada da boks falan? Nasıl bir spor hayatı olmalı? kendim için istiyorum aslında sadece fıtnesstn sıkıldım komple kendimi adamak istiyorum.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• fitness yüzme ve boks yuksek kalori harcatan spor dalladırıdır bu nedenle vücudunun enerjı toplayıp kasları onarması ıcın zamana ıhtıyacı vardır.. eger sız vucudunuzu yeterı kadar dınlendırmezsenız yorgunluka beraber vcudunuz zayıf duser ve baska saglık sorunları yasamanız cok buyuk bır olasılıktır..

0|1
    0|0
    • 1ay

peki ne yapmam lazım?

• 1ay

o senin bilecegın iş ben sana yolu gösterıyorum birden fazla yukek enerji kalori harcatan spor yaparsan ve yeterı kadar vücudunu dınlendıremezsen sağlık sorunları yaşarsın.. en basitinden fitness haftada 3 gun yaıpılır diğer gunler vücut dınlendırılır kaslar onarılır... şimdi yapman gereken bu boks yuzme ya da ftness dallarından bırını sececeksın bunun yanına yuksek efor harcatmayan bır ya da bırden fazla spor dalı sececeksın buda sana kalmış

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 günde 1 fitnes, aralara da yüzme ve istiyorsan dövüş sporlarını yerleştirebilirsin bence.

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen boks vs de koymak istiyorum aslında fıtness cok sıktı artık vucudu agırlık kaldırarak yormak istemiyorum sürekli fıtnessı azaltığp digerlerini arttırmak istiyorum

• 2ay

Rica ederim, şimdiden kolay gelsin:)

• 2ay

saolsın:)

• Boxs yapma çünkü insanın burnu kırılır! A massive danger from now 😄

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2kez guc antremani yaparsin 1kere yuzme 1 kere boks

0|1
    0|0
    • 2ay

2 fıtness yani. boks u yapabilcegm bir yer bulmam lazm acilen ya

• Dovus sporlari

0|1
    0|0
  • Haftada her gün yapmali😅
    Müsait olduğu her vakitte

0|1
    0|0
    • 2ay

ne yapmalı ama işte

• 2ay

Fitniss da en iyi mi oldun neden tek olmasin😅

• 2ay

yok ya vucudu agırlık kaldırmakla cok fazla yormak isstemiyorum artık o yüzden

• Reyis pro kickbox yapıyorum. istersen sana birazcık eğitim verebilirim istanbuldaysan

0|1
    0|0
    • 1ay

ankaradayım ya :( vlla almam lazm egitim ya

• 1ay

Dostum benimki tam estetik degl sadece eğri kemiği duzeltttridm yanı rinoplasti denlyor buna.

• 1ay

farklı yani

• fitness arkasına yüzme biliyosa yüzme en iyisi gibi

0|1
    0|0
    • 2ay

zayıflatır mı yoksa atletik mi yapar ikisini de yapma imkanım var ama ayrı ayrı günlerde?

• 2ay

gider gider yag mag kalmaz yüzme yaparsan

• 2ay

vucudda zaten yokda yüzdekide giderse süper olur valla dert ettim yüzdekileri

• Fitness yeterli.

0|1
    0|0
Yükleniyor...