Mahalle aralarında taş ile direk yapıp maç oynayan kaç arkadaşımız var?

mahalle aralarında taş ile direk yapıp maç oynayıp hatta penaltı olunca kaleci degişirse iki penaltı atılan hayatta taç kuralı olmayan abanma yasak olan maç oynadınızmı:):)

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• abanma dedik :@

çocukluğumuz böyle geçti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• okulda su şişeleri koyuyorlar :D

0|0
    0|0
  • Oynamaz olur muyum... :)

En guzel dönemlerimdi diyebilirim... Kıxlar-Erkekler maçı yapardık...

0|0
    0|0
  • Ben varım. 8 yaşıma kadar. Sora gavur çocuklarına karıştım,onlar mahalle maçı oynamazdılar.

0|0
    0|0
  • bende yaptım aynını

0|0
    0|0
  • oynadım genelde kaleciydim oyunu başlatmak amacıyla vurduklarım gol oluyordu ama kaleden kaleye gol olmaz diyorlardı :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• burdayımmm hatta top olmazsa taşla oynuyoduk. okulda taşla oynadığımızı ve bir arkadaşın sert ve topun dibine doğru vurduğu şut birinin kafasına gelmişti taş tabi kafası kırılmıştı, çocukta tüymüştü hemen :D

0|0
    0|0
  • futbolu öğrenmenın en ıyı yolu :D zaten sokakta oynamadıysan buyuyunce top oynarken bellı oluo topa tam hakım olamıosun falan goruorum bır cok kısı 15 yasından sonra oynamaya baslamısı adam dengesız oluyor mahallede kucukken oynadınmı top sana sankı baglı oluyor hakım oluyosun :D

0|0
    0|0
  • 90 lar böyleydi zamanım

ben kaptan olurdum hep en iyi oynayan bendim zaten.

kaleci olmazsa kaleci ve oyuncu olurdum ey gidi çocukluk

abanma yok ! :D

0|1
    0|1
    • kaleci orta sahayı geçemez:D bu kuralda bazı maçlarda vardı

• bizde serbestti pas almadan gol atamıyordum :D pasla başlardım herkesi çalımlar gol atardım :D

ben 10 yaşında 20 yaşındaki adamlarla mahalle maçında oynardım kavga çıkardı hep :D

• Hayatımın 3" te 1" i bu formda geçti.. Araba geçerken top stop etmek olsun, olur olmaz yerlerden kale yoklamak olsun aklımda kalanlar..

0|0
    0|0
  • eskiden bu yere çakılan dubalardan yoktu apartmanlar zeytin tenekesine beton döker direk diker onu garaj çıkışlarına koyardı bizde onları yürütür kale direği yapardık.

0|0
    0|0
  • Atan alırdı

0|0
    0|0
  • hey gidi günler heyyy ne güzel yıllardı,şimdi çocukları görünce üzlüyorum

0|0
    0|0
  • sorma hep seni topun var diye oynatırdık zorla yoksa çok iyi bir oyuncu değildin gavat

0|0
    0|0
  • Çooook penaltılarda burun vurmak yasaktır :D

0|0
    0|0
    • aynen plastik top:D burun vurmayınca zaten gol olmuyor:D

• aynen o zapzayıf bileklerle ne kadar sert vurabilirsinki ayak içiyle bu arada düşünüyorumda sabahtan akşama kadar dışarda gezerdik hiçte kilo almazdık zayıftık şimdide tam tersi dikkat ediyoruz birde

• hep del piero olucam sanırdım .

0|0
    0|0
Yükleniyor...