Çocuğu olan bir kadınla evlenen erkek hakkında ne düşünürsünüz?

MarquisDeSade
Çok sevdiğim bir kadın var, yanımda olması bile mutlu ediyor beni. Bir çocuğu var ve ben ailemin evlenmemiş tek erkeğiyim. bu kızla evlensem, 10 yaşında bir çocuğu olması daha sonra bana sorun yaratır mı?
Güncellemeler
+1 yıl
Tamamen varsayım yaptım, öyle bir kadın yok. Yanıtları merak ediyorum sadece.
Çocuğu olan bir kadınla evlenen erkek hakkında ne düşünürsünüz?