Sporda beslenmeyle ilgili?

Arkadaşlar fitness ile uğraşıyorum günlük 140 gr protein almam gerekiyo örneğin bir ekmekte 20 gr geçkin protein var ve diğer besinlerdede var beslenme progamı oluştururken bu besinlerdeki proteinler neden sayılmıyor

Güncellemeler:
2ay güncelllllllllll

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• protein orani az oldugu icin tavuk et balik yesil mercimek falan bunlarda cok oldugu icin. bir tam ekmekte 20 gr protein varsa bunlarda az bir seferde daha cok protein. 😁😁 Anlatamadim ama neyse..😃😁😁😁😁😂

0|0
    0|0
    • 2ay

yok ben anladım :) ama ekmekteki 20 gr pro az bir değer değil ben burda bir yanlış bilgilendirme olduğunu düşünüyyorum

• 2ay

herbalife dunyaca unli sporcular sponsor bu urune

• 2ay

tam anlayamadın ama neyse işeyarıyosa güzel :)

En İyi Erkek Görüşü

• ekmekmi? ekmekte proteın ne arar nasıl hesap yapıyorsun sen? karbonhıdratla proteını karıştırma... bir agırlık sporcusu herzaman ve herzaman hayvansal proteınle beslenmelı bunu hocalarınız hıc mı anlatmyor salonda? nedir bunlar.. yumurta, tavuk, kırmızı et, hindi eti, balık... diğer besınlerdekı proteın besind egerlerı dusuk oldugundan kullanılamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum ekmegi hayatından çıkarman lazım tabi karın istemiyorsan o farklı ama protein bazlı yiyecekler et balık ton balıgı vs. hacim kazanmak istiyorsan ögünlerin arasına 1 kase süt ile lifalif eklemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ekmekte protein wtf

0|0
    0|0
Yükleniyor...