Antalyamı alanyamı tercih etmeliyim

arkadaşlar herkese selam .bu ayın sonuna doğru kısmet olursa akdenize doğru yola çıkacam .sorum şu ege bölgesi heryerine gittim geçen sene fethiyedeydim.bu senede antalya ya da alanya düşünüyorum .ben profesyonel dalıyorum yani gittiğimde zıpkın avı ve dalmakla beraber türkünde az olduğu yerleri tercih ediyorum genelde yani etrafımda hanzo kro tıplerın en az olacagı yerler öncelıklı tercıhım olacak birde havası fethıyeden dahamı rutubetlı ve nemlı .bilen arkadaşlar tecrübelerını paylaşırsa sevinirim .alanya ve antalya arasında git gellerdeyım şimdiden teşekkürler

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• ehhm o Zaman alanya diyorum ama kro ve hanzolarin olmadigi yer bence marmaris falan gibi ya da bodruum :) ama sen 2 secenek arasindasin o Zaman alanyaa gitmedim ama kuzenim orada yasyor ve cook guzemiss yksa antalya alisveris merkezi cok ama yüzmesleri kötüymüüs

0|0
    0|0
    • oralara hep gittim dostum .bu sefer farklı bir yer takılım diyorum benım ıcın önemlı olan net görüşün olduğu deniz gerçi kaşa gitmiştim .akdenizn suyu gayet iyi dalışa müsaittir de .işte biraz da etrafta kadın görmemiş tiplerin az olduğu yerler olursa iyi olur diyorum .yani bazı arkadaşlar şimdi rus muabbetine grirerler ben zaten rusyanın en güzel kentlerınden sankptersburgda 14 sene en büyük clubunu işlettim gözler güzelliğin maksımum standartlarına alışkın ;)bana kalıtelı sakın düz yer olsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...