3 büyüklere getirilen transfer yasağı hakkındaki düşünceleriniz neler?

Panik yapmayın futbolda değil :)

Basketbolda Fıba Beşiktaş,Galatasaray,Fenerbahçe ninde aralarında bulunduğu bazı kulüplere borçlarından dolayı transfer yasağı getirdi.Futbola harcanan paralar neden basketbola harcanmıyor.Konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü basketbola harcanan paranın geri dönüşümü yok diyedir bence.

Futbola çok para harcanıyor ama kulüplerin parasal girdilerinin neredeyse tamamı futboldan geliyor.

Basketbola ilgi çogaltılıp,kendi kendine yeter hale getirilmedikçe sorunlar devam eder bence

Hangi bir gün futboldan gelen paralarla basketbol şubeleri dönecek?

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Kulüplerin önceliği futbol olduğu için harcanmıyor bir kulüp bütün branşlarda Şampiyon olsa sadece Futbolda Şampiyon olamasa kulüpler ya da kulüp yönetimi başarısız gösteriliyor ama sadece Futbolda Şampiyon olunca kulüp ve kulüp başkanları başarılı gösteriliyor

0|1
    0|0
  • basketbol sever olarak inş futbolada aynı yasaklar gelir diyorum tecrübesiz yöneticiler yüzünden bu hale geldi bu kulupler inş hepsi batar çok siniriliyim valla bu konuda

0|2
    0|0
  • arz talep meselesi baskete o kadar arz yok ne yazıkki.

0|1
    0|0
  • galatasaray yok aralarında :D fenerbahce konusunda haklılar o kadar yıldız aldılar sıfır cektıler nerdeyse gereklıydı

0|1
    0|0
    • hepsi var hacım

• vardı gs ödedi

Beşiktaşında sadece Zoran erceğin menajerine 25 bin dolar borcu var

üslubunu düzelt

• bilip bilmeden takımı karalıyosun ne beklıodun :D gs ye ole bısı gelmedı odemıstı sen bu baslıkta gs yıde yazmıssın gs nın elıne yazı gelmeden once odemıstı zaten

• şampiyonlar liginin ayak bastı parası bile onlarca milyon euro iken basketbolun arka planda kalması normal sanki

0|1
    0|0
  • Futbol daha izleniyor diye yapılıyor ama büyük yanlış yapılıyor Bunu iyi yapan takımlarda var Olympiakos gibi

0|1
    0|0
  • tutulmuyor paşam ben hiç izlemiyorum maçları basketide bıraksınlar diğer takımlar ilerletsin herkes bir alanda uzmanlaşsın örneğin bir türkiyenin tek yenilmez şampiyonuyuz. diğer takımlarda kendine bir uğraş bulsun

1|0
    0|0
  • futbol diye geldim ya la basket sevmem zaten

0|1
    0|0
Yükleniyor...