Evli erkek Bekar Kız

Bir bayansınız ve evli bir erkegi cok sevdıınız .Hiç bir erkek sıze o kadar ıyı davranmadı sızı anlamadı her seyınızle kabul etmedı.Adam sizin onun evlı oldugunu bıldıgınızı bılmıyor.Ve cocuguda var adamın.sizce ne olur bunun sonu adam sevgılı olmak ıster mı daha ılerıye goturur mu yoksa sıler mı bır anda? bılgılı arkadasların cevaplarını beklıyorum

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• bekar olan kullanılır ve atılır.bir gün karşına geçip benim çocuklarım var devam edemem dediğinde sende put gibi kalırsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Seni simdiye kadar dinleyen olmamis ve bide anlayan

Ister istemez seni dinleyen biride evli cikmis

Yuva yikma derim

0|0
    0|0
  • Hiç bişey olmaz bir zaman sonra adam evine dönerkızda ortada kalır

0|0
    0|0
    • tesekure derım yorum ıcın gayet mantıklı

• Defalarca gördüm bunu çünkü olan hep kıza oluyo resmen çöküyo eğer sensen biran önce vazgeç bu sevdadan zor belki ama daha büyük sıkıntılar çekmekten iyidir derim tabikide haddimiz olmadan

• gelecegi karanlik iliski modeli..

0|0
    0|0
  • Sen hangi erkeğin geri adım attığını gördün. :) İkinci bir ev açar yine bırakmaz. :)

0|0
    0|0
  • sizin gibiler yüzünden evlilikten nefret eder oldum...

0|0
    0|0
  • sıkıntı olmadığı mütdetce bırakmaz

0|0
    1|0
  • başımıza daş yağmıcak artık güneş gelip biri yutsun kavursun

0|0
    0|0
  • gizli ilişkiden uzakdur

sonu sıkıntı ve ortada kalma

seviyorsa 2. eşi olarak alır

0|0
    0|0
  • adam ihtiyacını giderir hepsi bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Belki senle de ilişkisi olur ama döneceği yer yine ailesi o yüzden kimse kimsenin huzurunu bozmasın bence

1|0
    0|0
  • Evli bir erkeğin karısını aldatması kelimenin tam anlamıyla İĞRENÇ.

Daha iğrenç olan.. Bekar bir kadının evli bir erkekle göz göre göre birlikte olmayı kendisine kadınlık gururuna yakıştırabilmesi..

0|0
    0|0
  • en erkenden bu yoldan dön cokc anın yanar sana yakışmaz yuva yıkmak 2 . kadın olmak unut kalbini gem vur bekar bir erkek mutluka bulurusn doğru olan bu

0|0
    0|0
  • evli bir adamla ileriyle alakalı ne düşünüyorsun..

ben artık erkeklere kızmıyorum yaa

0|0
    0|0
  • Adamsa ileri falan götürmez.Evli diyosun evli.

0|0
    0|0
  • Bu durumu yaşamadan konuşan, ahkam kesen insanlar, kadınlık gururu vs gibi seylerden bahsedenler gerçek, saf sevgiyi taramamış insanlar. Evli olduğunu bile bile, ilk tanıdığımda araya mesafe koymaya calıssam bile öyle bir kapıldım ki ona anlatılmaz. Aradan 1,5 yıl gecti iliskimiz bitmis olsa da hala hayatımda. Ve ona olan hislerim o kadar temiz ki.. bir anlık gülümseyişine ömrümü feda ederim. Onun için dünyayı durdurabilecek güce sahibim. Onun yüzünü seyretmek şu dünyada bu yaşıma kadar yaptığım en guzel sey. O bana haram, bana günah, bana yasak ama o haram benim dünyam.. Sonucunu sorarsan evet arkadaslarin dedigi gibi evladından ayrı bir evde yasamak istemediği icin ileriye taşıyacağı bir iliskimiz olmadi. O beni benim onu sevdigim gibi sevmedi zaten. Ama gercekten seviyosa bir adam, bir kadın ugruna yapamayacağı sey yoktur. bir kadının da ayni sekilde. Sana varsa boyle bir durum devam et demiyorum yolun basindaysan hemen kac. Ama degilsen gecmis olsun.. Aklına her geldiginde seni ağlatacak belki bir ömür sürecek buyuk bir acı olacak icinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...