Fitness beslenmeyle ilgili?

arkadaşlar bir büfede çalışıyorum burda usa sabahtan göğüs etlerini kuşbaşı doğrayıp saç üstünde ayçiçek yağı ve çeşitli baharatlarla karıştırarak pişiriyor daha sonra bunu bir kaba alıp müşteriye yarım ekmek şeklinde veriyoruz ben her öğlen ve akşam bu ğişmiş etten 150 gr alıp ısıtıp yiyorum internette bir sitede kızarmış tavuk göğsü diye girdiğimde çok yüksek protein oranları ile karşılaşırken bir diğerinde pişmemişinden az oranlarla karşılaşıyorum doğru bilgiyi nerden öğrenebilirim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Program var google playde. , yazio diye onu dene..

Arada haşlanmis yumurta kahvaltida ozellikle , akşam mercimek falan tüket yesil mercimek ozellikle , proteinin dibine vurursun. ayrica ton baliği haftada bir kere tuketebilirsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• öğrenip ne yapacan sonuçta hepsi göğüs etini öneriyo :D hızlı sonuç istiyosanda protein tozu bitti

0|0
    0|0
  • 150 gramında kızartma ise birazcık kaybeder 30-25 gram protein vardır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

teşekkür ederim bu konularla ilgilimisinizdir

• 2ay

Yani zamanında beslenme ve fitness konusunda bilgilenmeye çalışmıştım ki hala çalışıyorum beslenme çok olmasa da fitness konusunda

• Bunun için bir doktora git.

0|0
    0|0
    • 2ay

doktor beni atar bunu sorarsam

Yükleniyor...