İşyerinde uyuyakalan oldu mu hiç?

Bugün, baş ağrısı ve uykusuzluk az kalsın bana bunu yaptıracaktı. Yoğun bir gün de olmadığı için, gözler kapanıyor felan.Hareket yok hani. Oyle bir durum olmadı. Ama düşündüm de aslında istersem kaçamak yapabilirim. Ama istemedim. Neyse ben bu ayrınıtıyı zaten, kısa kalmasın diye uzattım.

Başına gelen oldu mu şekerleme yapmak, yakalanmak veya vs vs vsler.

link

0|0
14|24

En İyi Erkek Görüşü

• Uyuyakalmak değil bildiğin uyudum :)

Geçen sene,

Uyurken patron odaya geldi, seslendi uyandım

Acayip bir heyecan ve ne yalan bulsam psikolojisi :))

Biraz erken yatmışsın dedi :D

Ramazan olması bahanesi ile başım ağrıyordu

Şöyle biraz uyumuşum dedim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Yılbaşında 1 Ocak'ta mesai yazmışlardı. Masaya yastık koyup kafamı üzerine koymuştum. Yaklaşık 45 dakika aralıksız uyumuşum o gün :)

0|0
    0|0
  • ramazanda öğle araları boş oluyor. sahur filan derken uykulu oluyoruz. öğle arasında göz dinlendirmesi yaptığımız olmuştu.

0|0
    0|0
  • özel bir havayolu şirketinde staj yapıyordum bazen oluyordu özellikle yemekten sonra uyumamak için ikide bir yüzümü yıkıyordum ama yanımdaki arkadaş hep uyuyordu :D

0|0
    0|0
  • Ofiste çalıştığım zamanlar çok geç yattığım ve erkenden kalktığım için öğleye yakın inanılmaz uyku bastırıyordu. Gafil avlanmıştım ama tekrarlamadım sonraları kovulmayalım diye :D

0|0
    0|0
  • ben birisinde uyudum :) iş yerime müşteriler gelmiş haberim bile yok uyandırmaya çalışmışlar baya :) müşterileri kapıdan çıkarken gördüm sadece :D

0|0
    0|0
  • ben varım profilimde fotom bilem var

0|0
    0|0
  • Her sabah 7.30'da ofise geliyorum ve 9'a kadar uyuyorum =(

0|2
    0|0
  • şirkette sabaha kadar çalışmıştım sabah 10 gibi işim bitince gözlerimi kapadım ayakkabılarımı çıkardım yattım uyudum şef geldi yakaladı burası şirket ev değil dedi ben de giderim evde uyurum o zaman dedim ve eve gittim :)

0|0
    0|0
  • Bölünmeye, yarım kalmaya, doyulmamaya mahkum uyku şekli benim için uzun süredir hayal :A

0|0
    0|0
  • benim çok sık basıma geliyodu gündüz vardiyasında bilgisayar basında uyuya kalıyodum müşteriler gelip uyandırıyodu :D

0|0
    0|0
  • vallaha ben hergun uyuyorum abartısız hergun bır ıkı saat boyunca patronla bırlıkte uyuyoruz o odasında ben odamda bazen uyandırıyor benı :) aramızda sıkıntı yok onunda rahatlıgı var tabıkı 96 dan berı bırlıkteyız

0|0
    0|0
  • okulda otobüste uyumuştumda iş te cıks ama bir arkadaşım uyumuş :P

0|0
    0|0
  • öncellikle ayrıntıyı uzattığın için teşekkür eder 5yıldızı çakarım soruna ayrıyaten uykum geldii zaman kaktüsün dikenlerinden batırıyorum kendime ayılıyorum dikenn çiçeeem:D

0|0
    0|0
  • öğle arası yemekten sonra uyku geliyor gözler kapanıyor kaçamak kapatıyorum gözleri belki 1 dk ama o an saatlerc euyumus gib oluyor

0|0
    0|0
  • Git yat biraz ve ağrı kesici iç. Ardından da beş eşperlik çiçeği göndermeyi unutma adresime.

0|0
    0|0
  • ben işyerinde kamera karşısında uyumuştum gece :D

0|0
    0|0
  • iş yerinde uyuya kalmadımda her hafta 1 kere uyuya kalıp işe geç kaldığım oluyor.

0|0
    0|0
  • ohooo gecede çalışırken miss gibi uyurdum sdfsdf

0|0
    0|0
  • ikindin vakti ne bastırır o cavır :)

0|0
    0|0
  • hep kendi işimi yaptım pasoda yatardım uykum gledikçe

0|0
    0|0
  • Uyumadımda viski içmiştim çay yerine :D

0|0
    0|0
  • Yeni işime başladım bugün 1 saat çalıştım sonra baktım ortama, sevmedim oradakileri lavaboya gidiyorum dedim çıktım gidiş o gidiş :D eyleme katıldım tomadan güzel bir su yedim sonra evime gelip vurdum kafayı yattım :D

0|0
    0|0
  • Ben matbaada çalışıyordum lise zamanlarımda. Yorulmuştum az gözümü dinlendireyim dedim akşam çay paydosunda uyandırdılar. İş yerinin de arka taraflarındaydım yok sanmışlar usta da benim işi yapıyordu qwe

0|0
    0|0
    • Maaşından kesiliyordur ama.Oyle de olmaz ki ya fdgd

• Yok be neyi kesiyorlar tüm ameleliği ben yapıyordum. Gelen oram buram ağrıyor diye kaçıyordu işi bırakıyordu eli mahkumdu adamların bana ama ben de insanım yorulmuştum. Daha öyle işlerde çalışmıyorum eziliyor insan yıpranıyor ya :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Uyuyacak vaktim ve yerim olmuyordu.

0|0
    0|0
  • evet olmuştu

masada uyuyup kalmıştım

birisi geldi beni çağırdı oanda ben ablam geldi sandım

ablam diye konuşmuştum çok utanmıştım hemde gelen bir erkekti:)

0|0
    0|0
  • kedicik , sıkma kedi canını uyu gitsin ya :)

0|0
    0|0
  • Hergün şekerlememi yaparım.

0|0
    0|0
  • Şantiyede o kadar gürültünün arasında uyumuştum bikere.

0|0
    0|0
  • iallerji ilacı kullandığım bir dönem ilacımı(iğne) aldıktan 15 dak. sonra kafamı tutamıyordum molay alıp 20 dak kestirdim. daha önce hiç göz kapaklarımı tutamadığımı hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • gelmedi

0|0
    0|0
  • dün geldi başıma :)

telefon çaldıda uyandım :)

0|0
    0|0
  • iş yerinde hep uyurum kimse görmez, kimse bilmez. kjldjljlk

0|0
    0|0
  • henüz okuyorum ama eminim ki uyurdum ben :D

stajda uyuduğum olmuştur :)

0|0
    0|0
  • henüz olmadı :)

0|0
    0|0
  • Olmuştu bir kere, çok kötü bir duurm hıamına.

0|0
    0|0
    • İşsizler evinde uyusun dkjsnfdskjfndsfs

• selam kızlar:D sizi çok seviyorum ikiniz de çok şekersiniz:D

• Lan ben onu yaptım başım aprıyor hesabıdirseğimden destek aldım. fdkndfgf AYAKTA olen adam gibi.

• kaldım

0|0
    0|0
  • hele ki öğleden sonra çok iyi oluyor :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...