Metabolizmanın hızlı olması bir sağlık sorunu mu?

Google amcaya baktım ama istediğimi alamadım. Benim metabolizmam çok hızlı 1kilo köfte yesem (misal) 2 saat sonra yine acıkıyorum ve kilom hep sabit kalıyor. Karın kası yapayım diye fitness a yazılmıştım 3. Haftada six packler komple çıktı. Yaralarım hızlı kapanıyor... sırtımı cam kesmişti 10 dikiş attılar 8 gün sonra gel dikişleri alayım dedi doktor ben 3.Gün gittim (yara tamamen kapanmıştı)

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• hair bir saglik sorunu degil bu, bu aksine cok saglikli ve cok enerji sarfeden bir bunyen oldugunun ispati gunluk hayatinda, turksun tabi ki bizim atalarimiz hangi vucutla kazandi savaslari saniyorsun sen

0|2
    0|0
    • antrenman lazim, senin vucut genede bizim milletten bizim yapiya bagli, cok takma

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bnde böyleyımm kılo zor aliyorum metabolizmam almiş başını gdıyor :) gayett memnunum

0|0
    0|0
  • enteresan değil bazı dönemler onu ben de yaşadım elim yanmıştı adam cerrahi müdahale şart demişti 1 hafta sonra gördüğünde doktor kendi bile inanamadı

0|0
    0|0
    • O iş aslında biraz karmaşık. Yaralanan kişinin morali iyiyse ve mutlu bir hayat sürüyorsa yaraları hızlı kapanıyor bu kesin olarak biliniyor

• vallahi acıdan şuurum kapandı :)sanmıyorum o değildir

• Hmm o zaman sende bendensin :) kızların metabolizması erkeklerinkinden yavaştır ve kızların derisi erkeklerin derisinden 2 kat daha incedir. Narin varlıklarsınız :)

• sadece zayıf kalırsın kilo almazsın başka bir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • midende kurt mu var senin nasıl metabolizma o

0|0
    0|0
  • sen nasıl insansınn..! uzaylı :(((

0|0
    0|0
  • Seni çok pis benzetirim bak. Kaybol çabuk.

0|0
    0|0
    • :) neden ben ne yaptım ki

• Yemek yemeye gidiyorum yine :) acıktım e bünye istiyor yakıyorum kahretsin :p

• sen biyoloji öğrencisi değil misin; üstelik yüksek yapmak isteyen? nasıl bilmiyorsun bu durumu?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum google dada rastlamadım tek bildiğim metabolizması hızlı olan kişiler sağlıklı oluyor ve kilo boy kas yağ orantılı oluyor

• yok bir biyoloji öğrencisi karşısında neyim ki..ama hormonların çok etkisi var bu olayda.

• Kendini küçük görme bunları bilebilirsin :) hormonların fazla salgılanması bazen kötü sonuçlar doğurabiliyor

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeş bence çok iyi sen nasıl istiyorsunki benim kolumu dal çizdi 3 ay oldu daha geçmedi

0|0
    0|0
  • yoksa sen volverin misin gardaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...