Arkadaşlar bir bakıın lütfeeennnn?

Arkadaşlar bir squat listesi gördüm ilk gün 50 ikinci gün 55 diye artıyo bunu kaç gün yaptığımda popomda değişiklik hissedilir? sağolun :D ve yemekle bir ilgisi var mı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. proteın yuksek besleneceksın kompleks karbonhıdrat alacaksın bunun yanında.. yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ilk hafta yavas yavas azicik hissedersin squad baya etkilidir ama 1 2 ay yap cok belirgin hissedeceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sanirim yeni basliyosun 1 ay çalışma ile degisiklik bekleme bu tamamen senin vucuduna anotomine genetegine bağlı yine de haftada min 3 gun antreman yaparsan hedefin ne bilmiyorum ama 3 4 aya tatmin edici biseyler çıkabilir

0|0
    0|0
  • hissedilir :D fdfdfd

0|0
    0|0
  • Gormek lazim o tatli popoyu

0|0
    0|0
  • ben düzenli yaparsam 1 hafta 10 güne anlarsın değişikliği..

0|0
    0|0
  • Poponu yesinler senin 😁😀😀😀😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hergun yapamk zararli diye duydum yani haftada 2-3 gun yaparsan normal
    Ve agirlik ile yapilmadigi surece squat bir ise yaramiyor yani amac popoyi sıklastirmak ve diklestirmekse normal squat yapabilirsin
    ama kas gelistirmekse yani oldugundan daha "cikik" bir popo istersen agirliklarla calisman lazim ;)

0|0
    0|0
  • Bir ay düzenli yapman lazım

0|0
    0|0
  • Squat diklestiriyo ve daha büyük görünmesini saglıyo bende öyle oldu sahsen

0|0
    0|0
Yükleniyor...