Sizce Trabzonspor takımında kötü gidişin sebepleri nedir?

Takımın toparlanması için neler yapılmalıdır.
Trabzonspor deplasmanda oynadığı son 6 maçta 1 gol atarken kendi kalesinde ise 19 gol gördü.

0|0
2|32

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle acilen şike sürecindeki kupa ağlaklığını bırakıp önlerine bakmaları gerek. Haklı haksız durumuna girmeden soyluyorum. Gecmislerini sürekli dile getirenlerden bir yol olmaz. Gecmisi degistirmek mumkun degil sonucta herneyse. Taraftar destegine ihtiyaclari var hemen yenilgide mevcut yonetimi bombalayan taraftarla basari yakalayamazlar. Stadlari acilacak o sezona kadar kendilerini toparlamalari lazim. Teknik direktorleri olsun, genc oyunculari olsun bence basarili bir takim. Gencleri islemeyi bir türlü bilmiyorlar başka takimlara kaptiriyorlar.

Onun dışında kulüp olarak tutumlarini degistirmeleri gerek. Hakeme kart göstermek vs şovları bırakmalılar. Şu an ki durumlarina bakinca Trabzon'da gelecek görmüyorum. Başkan ve teknik direktor degisse bile taraftarlarin kafa yapisi degismedigi surece boylede devam edecek.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 31

• Birinci sınıf keresteler para verilip alınırsa olacağı budur.:Evvelden kendi öz çocukları top koşturuyordu ve şampiyonluklar yaşandı.. Yine öz benliğine dönüp defolu yaratıkalrdan kurtulmak gerekir.

1|1
    0|0
  • Şike süreci yılından beri pek iyi olamadılar zaten bu yılda iyice dibe vuruş yaşıyolar ama toparlanacaklardır orta sıralarda yer bulur kendine. Yeni takım kurdular şuana kadar tutmamış demek yanlış olmaz yönetim futbolcu tercihleri haklarını savunamama vs vs çok şey sayılır.

1|1
    0|2
  • Her sene onlarca oyuncu getirip onlarcasını yollayarak büyük hata yapıyorlar , oturmuş kadro yok çok değişken

1|0
    0|0
  • teknık drektor

1|1
    0|0
  • Ts beddualı takım. Kesinlikle iflah olmazlar.

1|1
    0|0
  • dağların denize paralel uzanması olabilir. şaka bir yana yerli oyuncu ağırlıklı bir kemik kadro oluşmadıkça, altyapıdan oyuncu çıkmadıkça hiçbir kulüp başarılı olamaz

1|0
    0|0
  • 2010-11 sampiyonlugumuzdan sonra kemiklesmis kadronun yerine yeni bir takim henuz olusturamadik. Bu sene saha sonuclari nin aksine "takim" olmayi, seneye 50. yilimizda insallah tekrar sampiyonluk yarisina girecegimize inaniyorum. Ersun hoca islenmis takimlarin hocasidir, senol hoca ise islenmemis takimlarin cevher ustasidir. Sorun bu.

1|0
    0|0
  • Trabzon kume dusmeden toplanamaz.. ionlar mutevazi ve kendi degerleriyle basarili oldular.. sonra simardilar! bir tokat sart. ben basarili olmasini istiyorum.. resmen fenerin samaroglani oldular alti puan garanti!

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe ile uğraşmanın acısını çekiyorlar : ) Hakları olmayan kazanamadıkları kupayı illegal yollardan kazanma çabaları yüzünden sahaları unuttular ^^

1|1
    0|2
  • Yıllardır yama tutmuyor ki TS. Köklü bir değişiklik şart.

1|0
    0|0
  • geçen sene trabzondakı maçta Muslera'ya saldırmışlardı.. Allah'ta cezalarını verıyor işte

1|1
    0|3
    • 2ay

kalesinden çıkıp orta sahaya koşarak gelen adamdan bahsediyorsun biz mi saldırmış oluyoruz?

• Trabzonspor taraftarı olarak çözüm konusunda bazı önerilerim var.
    Bu durum trabzonspor takımına hiç ama hiç yakışmıyor. Şahsen yeni stad ile bir hava yakalayacağımzı düşünüyorum. Onun dışında futbolcularda disiplin yok. Yani hemen kopma yaşanıyor. Yönetim gerçekten çok çalışıyor ve emek veriyor. Trabzonspor eğer birkaç maç daha art arda kaybederse aldığım kaynak doğrultusunda Ersun ile yolları ayırabilir.

1|0
    0|0
  • baskı

1|0
    0|0
  • Beddua almış bir takım o. Kapatıp yenisini açmadan düzelmez.

1|0
    0|0
  • Her sene 15 kişi gonderip 15 kişi alırsan takım oturmaz bu kadar basit

1|0
    0|0
  • Kadroyu bozmazlarsa seneye toparlanir

1|0
    0|0
  • yönetim

1|0
    0|0
  • Trabzonspor taraftarı NET.

1|0
    0|0
  • futbolcular

1|0
    0|0
  • Taraftar

1|0
    0|0
  • Sabredeceğiz bekleyeceğiz artık seneye kadar kadro oturur seneyede başarı gelmezse sıkıntı büyük

1|0
    0|0
  • Bütün oyuncular hemen hemen yeni takım alışamadı

1|0
    0|0
  • Tabiki ic sorunlar ve tek direktör

1|0
    0|0
  • Trabzon halkında ciddi bir zeka sorunu var. Ve dolayısıyla kulübe de yansıyor.

0|0
    0|0
  • :D güzel olmuş :D inşallah daha çok düşerler bize havalanıyorlardı fenerbahçe şike yaptı diye :D

1|0
    0|1
  • Fenerbahçe taraftarının ahını aldı o kulüp zor kendine gelir.

0|0
    0|2
  • Beter Olsun Köpekler

0|0
    0|0
  • Fakirlik

0|0
    0|0
  • hahaha küme düşsün laz bozuntuları

0|0
    0|1
  • değerli mafya liderleri hacıosmanoglu

0|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• İki horon tepin, az mısır ekmeği yiyin, özünüze dönün! Motivasyon eksikliği var bence takımda.

1|0
    0|0
  • Mod olmusun hayırlı olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...