Arkadaşlar fitness ile ugrasanlar bir bakabilir mi?

Arkadaşlar uzun süredir spor yapıyorum. Zaten spor yaşam biçimim. 1 77 boy ve 70 kg 'dayım. Ben artık hulk olma yolunda ilerlemek istiyorum. Yani irileşmek istiyorum epey. Hangi takviyeleri kullanmalıyım? Amino Gainer vb uygun mu? Bilgi sahibi olanlar fikir üretsin.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• herkes kas kutlesı inşaa etmek ister. hacim yapmak zorlu bır surec dmektır.. supplementler sana sadece destek verecektır bu yolda sen öncelıkle temel beslenmen ve ıdmanlarını sağlam yapmalısın.. temel olarak 8-10tekrar aralıgında maxımum agırlıklarla çalşmalısın nekadar agır ıdman yaparsan okadar gelişim için yıkım oluşturmuş olursun.. kg basına enaz 2grm proteın ve kompleks karbonhıdrat alacasksın ve saglıklı yaglar.. enaz 7-8saat kalıtelı uyuku uyuyacaksın.. en doğru yolda hacim bu sekılde yapabılırsın.. agırlık ıdmanlarını uzun suredır yapıyorsan kas kutlen okadar yava gelışıcektır demektır. zira max hacim 1. yılda olur daha sonra bu oran düşer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önce bir spor salonuna yazılın. Var mı herhangi bir üyelik?

Size zaten en iyi antrenörleriniz bilgi verecek ve onların yardımıyla Hulk olacaksınız.

Benim arkadaşlarım protein tozu kullanıyor ama çok disiplinli ve yoğun antrenman yapıyorlar. Emeksiz ve disiplinsiz elde edilmez.

1|1
    0|0
    • 2ay

Ben zaten emek veriyorum hangı urunlerı almam gerek

• 2ay

Bir sürü protein tozu markası varda ençok Whey'in ürünlerini kullanıyorlardı. Fakat her antrenör farklı bir marka tavsiye ediyor. Bu tozları hangi aralıklar ve nezaman aldığınız da önemli, antrenörlerinizi sorun, yaşınızı, boyunuzu, kilonuzu hesap ederek size beslenme programı yazacaklar. Sabahları haşlanmış yumurta yemeniz gerek. Benim bildiğim spor sonrası erkekler haşlanmış prinç gibi karbonhidratları da kullanıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 2

• sadece urunle sadece anrenmanla sadece beslenmeyle ya da sadece dinlenmeyle olmaz hepsini karıştırıp kendine uygulayacaksın. hulk ta olamazsın.

0|0
    0|0
  • Boyun kısaymış. Fazla irileşmek sana yakışmaz. Tadında bırakmalısın bence

0|0
    0|0
    • 2ay

kardeş hangi supplementleri almam lazım

• 2ay

sen bilmiyorsun yani

• 2ay

Biliyorum fakat internetten reçete yazar gibi sana ürün adı veremem. Cahilliktir bu.

Yükleniyor...